ИМАШ КОМЕНТАР???

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Сре Јан 06 2010, 14:30

ЧИСТО ДА НЕМА ЗАБУНИ

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 12:37

Dva uma- ista cel
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Чет Јан 07 2010, 12:42

- ТИ САМО РАБОТИ СИ ТАМУ НАПРЕД, ИЧ НЕ СЕ СЕКИРАЈ ШТО ПРАВАМ ЈАС ВАМУ НАЗАД, ОХОХООО....

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 12:50

I za dvajcata polni race rabota
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 12:59

Olku dolgi noze postuem

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Чет Јан 07 2010, 15:00

- Мали, чешни ми го коленцево!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пет Јан 08 2010, 13:59


Може да го погалам мачето?

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пет Јан 08 2010, 22:05

ЈАС СИ САКАМ СЛАМЕНА КОЛИБА
И ВО НЕА СРЕЌНО ДА СПИИИИ-ЈАМ!

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пет Јан 08 2010, 22:07

trpe напиша:
Може да го погалам мачето?


ТРПЕ, НЕ ТИ Е СТРАВ ОД МАЧИШТЕНО?
БАТКА, ДЕЛУВА ОПАСНО - ВНИМАВАЈ!!!

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пет Јан 08 2010, 22:18

- ако за газот, ама мобилниот да не е скршен (а нов ми беше )
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Нед Јан 10 2010, 18:48

Аааа.... Изгледа никој нема коментар, сите останале без текст


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Јан 11 2010, 21:47

Хммм...Не ми текнува, колку ми кажаа да седам во солариумот? Пет минути? Петнаесет? Се ми се чини дека кажаа педесет!


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Вто Јан 12 2010, 21:47

не бе, така изгледа дека му е бела кошулата
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Вто Јан 12 2010, 22:03

Добро е што барем девојкава има црн фустан, па не изгледа така страшно


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Јан 18 2010, 23:22

Business hours


Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Јан 18 2010, 23:24

ТРПЕ, ШО ВИКАШ ЗА ДЕКОРАЦИЈАВА

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Вто Јан 19 2010, 11:16

Супер е, мора да ставам две три во дворот за декорација, а можеби и да насадам некој корен домати, па кога ќе дојдат гости:Ајде повелете, повелете, каснете си од салтата од нашиот двор е, природно ѓубре користевме, нема ништо вештачко...
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Вто Јан 19 2010, 18:09

бљак, бљак.... не си салам
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пет Јан 22 2010, 20:26

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пет Фед 05 2010, 17:02Зошто никој не ми застанува
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пет Фед 05 2010, 19:34

ОТИ НЕ СИ ИСЧЕШЛАН БЕ БАТКА!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Фед 08 2010, 14:10

Е, ОВДЕ ЦАРОТ ОДИ ПЕШКИ

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Фед 08 2010, 14:12

Исто смрдат, немај гајле
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Фед 08 2010, 14:22

(Ќути да не те чуе царот!!! )

- Да живее царооооттт!!! Неговите не смрдаааатттт!!!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Фед 08 2010, 14:29

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот