Среќни празници

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Среќни празници

Пишување by the nurse on Пон Дек 31 2012, 17:14

Bidete so onie sto gi sakate i pravete sto ve pravi srekni!Opustete se i uzivajte vo praznicite
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by keti on Пон Дек 31 2012, 19:32

Во Новата 2013 година на сите им посакувам се' најдобро и посакувам Бог да не' сака како ние што до сакаме и со срце и со душа! ... И посакувам никому да не верува, зошто сите го лажат, затоа што не ја знаат вистината! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by keti on Пон Дек 31 2012, 19:33

На "космонаутите" им посакувам да не шетат многу низ космосот и да си дојдат на време на Земјата за да ја дочекаат Новата 2013 година! ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Пон Дек 31 2012, 21:13

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Александра on Вто Јан 01 2013, 02:15

13 на некои од вас да ви биде среќен број trepka
а 2013 да ви биде на сите среќна година guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Вто Јан 01 2013, 15:59

guska guska guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Тото on Чет Јан 02 2014, 00:06

Тото напиша: Zbunet i Keti,
Srekjna Nova 2013  pijalok  pijalok
 Исто kez , само бриши 2013. пиши 2014   sampanj .

Имајте radosna  pari  peace  wow (многу радост, пари, мир во светот и многу причини за WOW!!!)

P.S. и секогаш доволно  vreme     за valcer и  ceska
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Чет Јан 02 2014, 17:49

guska  guska  guska Srekna nova i na tebe  smesko  smesko  smesko  smesko  smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Александра on Саб Јан 04 2014, 23:33

smesko
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Тото on Пон Јан 05 2015, 20:26

После една година
Среќна Нова година sampanj
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот