Среќни празници

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Среќни празници

Пишување by ?????? on Чет Дек 31 2009, 17:56

Среќна нова година и божиќни празници на сите вас

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Чет Дек 31 2009, 20:54

I konecno da go dostigneme vrvot vo novata godina

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by fragola on Чет Дек 31 2009, 21:17

Ljubovta i kreativnosta neka bdat del od vas vo 2010 god!

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Кидман on Чет Дек 31 2009, 21:20

ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Кидман on Чет Дек 31 2009, 21:20

П.С. ДА ВИ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ЖЕЛБИ КОИ НЕ СЕ ЗА КАЖУВАЊЕ
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Чет Дек 31 2009, 21:50

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Вто Јан 05 2010, 00:07

Каде сте народе, Среќна Нова година, јас конечно се просвестив за да ви честитам и да ви посакам Се најубаво

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Вто Јан 05 2010, 00:13

Ако задоцнив со честитките за Нова година, можеби сум последен, ама затоа ќе бидам прв што на дамите ќе им честитам 8-ми Март.

Среќен 8-ми Март!!!

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Чет Јан 07 2010, 15:06

Среќен Божиќ !

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Нед Фед 14 2010, 15:28

СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ 3 ВО 1

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Кидман on Нед Фед 14 2010, 15:32

Трпе, кој од овие три најмногу е твој празник?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Пон Фед 15 2010, 23:50

Не сакам да копам лозје, ама сакам добро винце, учам да простувам, а сакам кога ми простуваат, сакам, и сакам да сакам, но и да ме сака.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Кидман on Пон Фед 15 2010, 23:59

ахам... значи лубедиња
Трпе, трпе... само за политичар си
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Пон Мар 08 2010, 11:26

На сите жени им посакувам среќен празник !!!

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Тото on Пет Апр 02 2010, 08:51Среќни празници Ви пожелувам шампионски јајца што ќе ги искршат сите конкуренти
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Пет Апр 02 2010, 12:34

Neka e cestit praznikot !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Нед Апр 04 2010, 10:39

СРЕЌЕН ПРАЗНИК !

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by fragola on Нед Апр 04 2010, 11:52

Hristos Voskrese! Sreken praznik mili moi drugarice i drugovi
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Нед Апр 04 2010, 19:05

Вистина воскресе !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by alisa on Нед Апр 04 2010, 21:10

Честит празник на сите!

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by keti on Вто Сеп 21 2010, 12:10

Денес е убав празничен ден, Раѓањето на Мала богородица... Нека ни е честит празникот и за многу години да го славиме...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by trpe on Вто Сеп 21 2010, 12:36

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 21 2010, 13:20

Нека е со среќа празникот
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by the nurse on Вто Сеп 21 2010, 17:35

Честит празник!На овој ден ми е крстен малиот син,а на Голема богородица големиот.И тоа сосем случајно сме ги одбрале датумите,едноставно така требало да биде! guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Подготвени за Нова Година

Пишување by trpe on Пет Дек 24 2010, 15:32

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Среќни празници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот