КРЗНО

Go down

КРЗНО

Пишување by Кидман on Чет Дек 24 2009, 23:24

Би платиле ли да биде убиено некое животно за да му ја носите кожинката околу вратот?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by ?????? on Пет Дек 25 2009, 00:07

Прво, не затоа што сакам животни, а второ затоа што не сакам ништо од облека околу вратот, дури ни ролки

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by kazablanka on Сре Јан 06 2010, 00:42

Mu veli zenskata na fraerot na plaza - Abe seljak, si mozel da go sleces djemperot od sebe...
A toj nejze - Vidov deka si vo corapi, pa pomisliv deka e vo moda...
avatar
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 12:34

Rakata ja koristam za da ja pregrnam i kako se ponasa kako lisica i povremeno se pika vamu - tamu, ne gledam nekoja razlika
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by trpe on Саб Јан 23 2010, 00:51

Продаваат Рамче и жена му бунди дошол некој типац и им украл од бундите.
Рамче: Женооо ни ја земаа бундатааа!!!
Жена му : По која цена???
Рамче : По набавна
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by ?????? on Пон Фед 08 2010, 19:51

Јас би го убил оној волон директорот и од кожата би направил чевли

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by keti on Сре Фед 10 2010, 15:14

Влакната ја топлат мечката за да не и и биде ладно во зима..а бундата ја топли жената, зошто нема маж кој ќе и го стопли срцето...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by zbunet on Сре Фед 10 2010, 15:41

Ako sakas da socuvas kniga treba korica, ako sakas da socuvas zena treba binda...bunda de...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by alisa on Сре Фед 10 2010, 15:56

Срипсо една, сакаш да поминеш ефтино со бинда
avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by zbunet on Сре Фед 10 2010, 17:58

Mal znak na vnimanie vo pravo vreme e podobar od golem vo pogresno vreme
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by the nurse on Чет Мај 13 2010, 11:19

Gledajte go filmot ,,Krzno,, so Robert Dauni J. i Nikol Kidman!!! True story!!Exellent!!


Последната промена е направена од hot nurse на Саб Окт 16 2010, 22:20. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by Кидман on Чет Aвг 26 2010, 17:39

ми дожежа од насловот
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 20:41

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: КРЗНО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот