Ваши фотографии

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Harmony

Пишување by keti on Нед Мај 16 2010, 15:20

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by alisa on Нед Мај 16 2010, 19:17

Гледам во аголот на сликата потпис Кети. Дали сликава е твое дело? Во секој случај прекрасна е
avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Вто Мај 18 2010, 22:21

klementina напиша:Гледам во аголот на сликата потпис Кети. Дали сликава е твое дело? Во секој случај прекрасна е


Мое дело е Клементина...Благодарам
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Вто Мај 18 2010, 22:52

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Чет Мај 20 2010, 20:37

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Пет Мај 21 2010, 00:10

уф трпе, не со тие куршуми
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Амазонки

Пишување by keti on Пет Јун 04 2010, 19:03

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Пет Јун 04 2010, 19:11

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Пет Јун 04 2010, 19:21

zbunet напиша:


Благодарам zbunet ...не знам кога стигна да ја видиш, само што ја објавив... iznenad
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Сре Јун 09 2010, 14:32

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Чет Јун 10 2010, 23:31

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Пет Јун 11 2010, 00:46

Ова е внуката?Колку е убаво кога има бебе дома,се мириса на чисто и на млекце.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Пет Јун 11 2010, 00:47

даааа, се вика Ивана, главчето и е колку мојата дланка и мене ме сака најмногу од сите
не ми е дома, ама кај да е , јас ќе им се преселам кај нив, оти ми е многу убаво да си ја држам в рацееееееееееееееее....................
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Пет Јун 11 2010, 00:58

Иста сум и јас.Мислев дека после моите нема толку да ми е мерак за бебиња,но од роднини,пријатели сите ги грабам да ги држам.Сигурно тоа ни е во природа на нас жените.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Нед Јун 13 2010, 12:30

Многу е слатка внуката, срценце мало... а има и убави име, Ивана... guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Нед Јун 13 2010, 12:32

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Александра on Нед Јун 13 2010, 12:44

zbunet напиша:

affraid usramen
па ти па се мора нешто безобразно да залепиш, еее, па више па guska
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Нед Јун 13 2010, 12:50

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Чет Јун 17 2010, 14:17
Aj погодете која сум јас
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Чет Јун 17 2010, 14:51

Ааа,втората од лево. kez ?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Пон Јун 21 2010, 23:08


Оваа фотографија многу ми се допадна, па решив да ја објавам...можеби затоа што покажува дел од лицето...кој знае? zbunet
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Нед Jул 04 2010, 23:26

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пон Jул 12 2010, 19:34

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пон Jул 12 2010, 19:35

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Пон Jул 12 2010, 22:11

Добро бре Трпе, кога поставуваш вакви фотографии барем кажи ни од каде се јавуваш... smesko Пази се од ajkula
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот