Ваши фотографии

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 20:28

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Нед Ное 14 2010, 22:16

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Саб Јан 08 2011, 20:54Пред неколку години во Скопје, во Трговски центар еден Спајдермен случајно се нашол во излог и се разбира не дозволивме да ни избега пред да го фотографираме...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Вто Мар 15 2011, 10:05

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Сре Мар 16 2011, 23:23

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Сре Мар 16 2011, 23:34

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Сре Мар 16 2011, 23:39

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Чет Мар 17 2011, 10:32

palce vinozito guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Дворецот Хофбург - Виена

Пишување by keti on Саб Мар 19 2011, 22:48

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Пон Мар 21 2011, 12:27

palce
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Нед Апр 17 2011, 21:56

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Нед Апр 17 2011, 22:17

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Вто Мај 24 2011, 22:06

Трпе многу убави се фотографиите што си ги објавил... професионално изработени...Фотографирањето ти е професија или хоби?
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пет Мај 27 2011, 16:11

Благодарам за убавите зборови,Кети

Ова е само забава, ништо професионално
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Пет Мај 27 2011, 23:33

Можеш слободно да влезеш во групата на професионалци...со еден збор фотографиите ти се palce посебно ми се допаѓаат деталите кои ги потенцираш односно ги ставаш во преден план на фотографијата... bravo
А што е со сонцето позади крстот...има ли некакво значење фотографијата?...Крстот ли е причината што не можеме да ја видеме светлината??? kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Саб Мај 28 2011, 00:39

vinozito palce
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Саб Мај 28 2011, 15:51Еве Трпе...СВЕТЛИНАТА СЕГА ЗРАЧИ ОД КРСТОТ trepka guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Вто Јун 14 2011, 00:46avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Вто Јун 14 2011, 10:39

Трпе, многу убави ти се фотографиите со цвеќе...го сакам цвеќето, ме асоцира на љубов... trepka guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Сре Јун 22 2011, 01:54

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Сре Јун 22 2011, 12:21

Трпе, овој коњот скроти го малку да не те турне на земја... smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Саб Јун 25 2011, 17:21

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Нед Јун 26 2011, 13:11

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Нед Јун 26 2011, 13:14avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Нед Јун 26 2011, 13:17avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот