Ваши фотографии

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Пон Aвг 16 2010, 15:46

Па,ти кажав да се напиеш нешто за алергија,не ме слушаш,послатко ти е пивцето.Шо да ти праам,нека ти отекува... da ti kazam

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Пон Aвг 16 2010, 15:50

Па Трајче ме вика кај него да претрчам. Сок да пиеме ?


Последната промена е направена од zbunet на Пон Aвг 16 2010, 15:52. Мислењето е променето 1 пати

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пон Aвг 16 2010, 15:52Ај по едно, па ќе ти помине

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Пон Aвг 16 2010, 15:54

Мене ми кажаа познавачи дека така се лечело, само треба да бидам упорен. На пример еден Др. Диме. Не ќе ме лажат ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Пон Aвг 16 2010, 15:58

Ах,да многу добар познавач на материјата paga smea Ја препорачуеше по многу пациенти!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Пон Aвг 16 2010, 16:03

Ама па затоа е сега во пензија и румен како јаболко

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Вто Aвг 17 2010, 09:05

Румен е од...пази да не станеш и ти таков румен.А,знаеш како е жути жутују,румени...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Вто Aвг 17 2010, 10:18

Kaj Trajce piev samo kafe i kisela voda :)))

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Вто Aвг 17 2010, 13:19

Dobro,de ne sakav da te plasam.Pa covek ako ne pie,ne pusi,ne jade...zeni ne mora da brka samo neka gleda kez So coek ce bide! flower

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Вто Aвг 17 2010, 14:30

Da ne puknes, me ubedi kez , da otvoram edno ? Aj ke vidam...

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Вто Aвг 17 2010, 15:53

Отвори си,ако,крв нека ти се стори flower

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Нед Aвг 22 2010, 10:36
_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Вто Aвг 31 2010, 17:44Ова е местото каде што го поминавме одморот...Потос на Тасос...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Вто Aвг 31 2010, 17:52Интересна беше пловидбата со траектот со кој стигнавме на островот Тасос...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Вто Aвг 31 2010, 18:32


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Вто Aвг 31 2010, 18:45

Не ми е се уште јасно која сила не донесе на островот Тасос, зошто не беше планирано да одиме таму... Во последен момент се смени дестинацијата... Таму има еден многу убав манастир Архангел Михаил, па следната прилика ќе напишам нешто и за него, зошто има интересна историја и ќе објавам и неколку фотографии...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 21:43


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 21:46


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Пет Сеп 17 2010, 22:01

е како да не.... кој ги правел овие фотографии?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Саб Сеп 18 2010, 01:57


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Саб Сеп 18 2010, 18:38

palce Прекрасни фотографии,Трпе!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Саб Сеп 18 2010, 22:12
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Саб Сеп 18 2010, 22:21


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Саб Сеп 18 2010, 22:41


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Нед Сеп 19 2010, 02:55

Леле,колку слатки кутриња! flower bravo Мајсторе за фотографии!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот