Ваши фотографии

Страна 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Тото on Вто Jул 13 2010, 13:47Последната промена е направена од Тото на Нед Апр 22 2012, 15:48. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : хх)
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Вто Jул 13 2010, 15:52

Obozavam macki trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Вто Jул 13 2010, 21:47

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Вто Aвг 03 2010, 18:56

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Вто Aвг 03 2010, 19:14

Ооо,спидо гачице! kez Ова детето чие е? iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Вто Aвг 03 2010, 20:45

Како што имаше „Последниот мохиканец“, така и јас сум последниот сељак со спидо гачица. А детето е наше, Македонче, а како што знаеме Македонија е до Нигерија. Иначе го шаљев да учи некој занат у Л‘ндн
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Вто Aвг 03 2010, 20:47

Ова е Мими од Соње

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Саб Aвг 07 2010, 13:41

Убави фотографии.Се гледа дека одморот бил супер...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by keti on Чет Aвг 12 2010, 19:41Чао Мекичари, заминавме на одмор на ова прекрасна плажа... Ќе се дружиме повторно за извесно време...
guska guska guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Чет Aвг 12 2010, 20:36

Кети вароса, исчисти, одморот ти е заслужен
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Пет Aвг 13 2010, 19:59

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Саб Aвг 14 2010, 17:18

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 19:35

...па ти бајаги материјал си потрошила, ова не се прави само од еден ден
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 19:56

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 19:58

Хартивчето во пепељарата е заради
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Саб Aвг 14 2010, 20:22

фотографијава потсеќа на партизански филм со Бата Живоинович
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Саб Aвг 14 2010, 20:27

zbunet напиша: ...па ти бајаги материјал си потрошила, ова не се прави само од еден ден

ne deka e moe, ama...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 20:27

Ова коа бев у битката за Дрвар
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 20:33

Кидман напиша:
zbunet напиша: ...па ти бајаги материјал си потрошила, ова не се прави само од еден ден

ne deka e moe, ama...Моето го видовте, нели ? Назад една страница
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 20:50

Гоце од Соње

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Нед Aвг 15 2010, 17:09

Непријатељ ме мучки напао с леѓа фашистички звер у облику осе и појебао ми руку и с’к ми је ко балон голема и ништа не могу да уватим с левом. Има да ми буде оваква још добрих 3 дана.

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Кидман on Нед Aвг 15 2010, 22:24

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by trpe on Пон Aвг 16 2010, 14:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by the nurse on Пон Aвг 16 2010, 15:39

Дон Збунет,од току бакнуење оздраве ли ,,рачето,,? jazik
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by zbunet on Пон Aвг 16 2010, 15:41

Ma jok, od toplovo otece duplo, ne idam kaj klimata zaradi cigarite
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши фотографии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот