А вие згодни сте???

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пон Сеп 06 2010, 12:09

а тогаш ти избери си ги тие на кои не им смета
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Пон Сеп 06 2010, 12:22

Не сме сите исти koj
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 15:01

Ja sum u godini koga mene me biraat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Пон Сеп 06 2010, 22:34

Ova mi e nesto,,deja vu,,.Pa sto , vazno ima biraci/ci?Ja kako staream bas povece dobivam samodoverba. Eeeej,da mi se tie godini a ovoj pamet,sto sum bila glupa,pa,pa,pa...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 22:44

Od biraca nema ...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Пон Сеп 06 2010, 22:49

E pa da,vazno sme si site zgodni ovde,neli toa se prasuva?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 23:02

Таман сме сите ...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Вто Сеп 07 2010, 18:13

Ако почекам уште малку, ќе станам незгоден
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра on Нед Сеп 12 2010, 02:03

кога сум расположена и кога нема струја сум најзгодна trepka
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 13 2010, 11:37

Ако си згоден кога е незгодно е исто како да си незгоден кога е згодно.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Пон Сеп 13 2010, 12:01

Јас не сум ништо посебно,не знам ни зошто им се допаѓам на некои... trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 13 2010, 12:23

Затоа што никад не би ти паднало на памет да си го правиш тоа што би ти го правеле тие
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Пон Сеп 13 2010, 12:27

Ова звучи affraid Или би требало да биде убаво? zakacko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 13 2010, 12:29

Па во нивните фантазии, да
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 14:06

Не е финта да изгледа утегнато во фармерки, туку во тренерки
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 15:55

Ако е без облека затегнато,тоа е тоа. smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 16:06

Како изгледаат без облека тоа никогаш нема да го дознаам, а се обидувам да не избрзувам до претпоставки
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 17:32

Па сега, на плажа сигурно не мижиш! flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 17:41

Pa jako e sonceto i od podzamizuvanje nisto ne se gleda
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 17:42

Kazi si deka ce te istepaat ako gledas kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 18:57

E pa jako zjapam i ce me istepaat zjapanite
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Пет Сеп 17 2010, 17:03

Еден наш пријател(тоа се случило кога беше студент,па да се припише на младоста) smesko не само што зјапал во убавата келнерка во Будимпешта,туку и пружил рака...За среќа не добил шамар кој го очекувал,но вака ни раскажува денес:-Не знам што ми беше,но келнерките носеа некои лепршави,многу кратки сукњички,се вртеа,вртеа околу нас, што мене ми се сврте...Појако беше од мене! konjce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by na oko on Сре Дек 01 2010, 10:13

koj ?Jas ?
SUVA LEPOTA

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Нед Фед 06 2011, 16:39

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Нед Фед 06 2011, 19:27

Aха...ептен kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот