А вие згодни сте???

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Сре Мај 26 2010, 23:13

Eee,mene na edna svadba suknjata mi se zakaci pozadi na hulahopkite,sreca ne me vide mnogu narod...brzo mi kazaa.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Мај 26 2010, 23:16

I proveruvam da ne mi visi nesto od nosot koa ke primetam deka me zjapaat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Мај 27 2010, 00:53

A letovo u Ohrid mi se skina dolniot del od kupacite.Taka i mi treba koga ripav so decata od pedalina.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 12:56

Се мислам кај тргна светов кога се’ повеќе машки се замараат со мојот изглед, а наводно не се педери.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра on Сре Јун 02 2010, 21:29

мачорот ужива да ми скокне во скут и да преде. мора да сум му многу згодна
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Сре Јун 02 2010, 21:35

еден чичко на работа барал една од нас и рекол, една привлечна госпоѓа. Првин мислевме дека мисли на мајка ми, пошо чоеков има 60 години, после испадна дека на мене мислел. Не сум баш сигурна дека треба да го сфатам како комплимент
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 21:39

Pa izbegavaj postari od tebe za da primis nesto mladalacko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Сре Јун 02 2010, 21:55

не збунко, туку шом ме бендисал дедо, треба сериозно нешто да сторам со својот изглед
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 21:57

Ja sum postar od tebe, sto znaci komplimenti od mene moze da gi svatis kako navreda
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Сре Јун 02 2010, 22:00

некој овде шега бие со мене
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 22:15

...toj e samo starec koj ne gleda i ne razbira
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 22:48

Pa i mene mi drobat deka keljavam i mi e bela kosata, da se ubijam ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Сре Јун 02 2010, 23:00

zbunet напиша:Pa i mene mi drobat deka keljavam i mi e bela kosata, da se ubijam ?

богами, јас би се
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 23:17

Ke me nosis na dusa
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Сре Јун 02 2010, 23:18

A mislis deka e dobro da im se svigjas na pomladi?Da znaes ic ne e prijatno.Postoi nekoja ,,idealna,, razlika sto sam si ja odreduvas,ama vo sekoj slucaj mazot treba da e postar.Za da mu bides sekogas mlada! P.S.A mazite sekako podocna sozrevaat
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Сре Јун 02 2010, 23:19

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Јун 14 2010, 12:58

Она ми вели дека сум згоден, а другите го тргаат погледот со израз на гадење.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Пон Јун 14 2010, 16:17

Ти си уствари незгодно згоден. flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Јун 14 2010, 23:56

sea mi vika : - Koj da te slusa sega koga ke se prais vazen !
A ja ne sum takov
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Јун 17 2010, 15:03

Па,морам да признаам дека сакам да си го видам одразот во некој излог.Поготово сега во лето кога носиме лепршави фустанчиња и нежни сандали(на висока штикла,нормално)Воопшто во лето сите жени се поубави,нели?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Јун 17 2010, 15:08

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Јун 17 2010, 15:20

Не знам зошто од сите животни најмногу ги сакам мачките.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Јун 17 2010, 15:31

Kako se cuvstvuvas vo sebe takvi zivotni sakas
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Јун 17 2010, 15:37

Mnogu ti blagodaram,ce go sfatam kako kompliment. guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Јун 17 2010, 16:35

Znaci sega koga ti ja znaeme slabata tocka i ako ova nekoj go procita u zivo ke pruzi raka da te pogali i ako vresnes iznenandeno ke ti odgovori :
- Ups ! Izvini mislev deka si mace.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот