А вие згодни сте???

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 18:15

... А што е у свари (и у спржи) тоа ЗГОДНОСТ?
А?
А?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 18:23

Јас имам некои 5кг вишок и со тоа ја побивам теоријата дека од вишак глава не боли!
И шо ми беше муабетот,
треба да се измисли компас за вишок килограми
моите на пр, зашо го немаат, се таложат јужно од папокот, до кај колената, место северно на кај рамената
и автоматски со тоа ми прават проблеми во животот
мис'м свааарно......
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Пон Дек 21 2009, 23:04

Кој сака коска без кременадла?
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:05

trpe напиша:Кој сака коска без кременадла?

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 23:10

Па кога ќе пројде крај мене и не заталаса ко никој да не прошол
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:12

А вие у ствари таласате??????
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Пон Дек 21 2009, 23:18

Па обично жена ми вика ,кога ќе затресам со куковите само еднаш е доволно, пет минути се таласа, а не како онаа Шакира се испокрши од играње, може вода да ми носи
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:26

А море доста за жените зборувате
ова темава е Вие дали сте згодни
што е ова офф топици????
ех што не бев еден модератор - сите ќе ве банирав!!!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Пон Дек 21 2009, 23:31

Кидман напиша:А море доста за жените зборувате
ова темава е Вие дали сте згодни
што е ова офф топици????
ех што не бев еден модератор - сите ќе ве банирав!!!

Ама не си, и може да си пишуваме што сакаме, а ако ме прашуваш мене, искрено многу сум згоден, како на огласот: Згоден, не пијам, не пушам, имам стан, кола, работа, дрн, дрн ,дрн, и не барам ништо, само да се пофалам
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:36

и ништо не бараш за возврат????????????????
е па ваква скромност до сега не сум видела
ц..ц..ц.....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра on Пет Дек 25 2009, 01:28

згодна сумкако разгазени чизми кои држат топло и не пропуштаат вода
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 12:36

Obicno gazat po mene

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Нед Јан 10 2010, 19:41

Свечено ветувам пред сите дека од утре ќе јадам помалку, и ќе почнам да вежбам, ПА ЌЕ ВИДИТЕ ВИЕ!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by ?????? on Сре Јан 20 2010, 10:37

oд кое утре мислиш.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Јан 20 2010, 11:29

...ne moze da mu se procita od ocite na koe utre misli, nosi temni naocari
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by fragola on Сре Јан 20 2010, 11:49

Koga kako-nekogas zgodna...no znam da bidam i mnogu nezgodna
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Сре Јан 20 2010, 13:11

Мислам дека е јасно дека утре значи утре
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Пет Фед 12 2010, 23:53

- Зошто гледаш по други жени? Што имаат тие повеќе од мене???
- Душо, немаат ништо повеќе - помалку имаат!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Кидман on Сре Мај 05 2010, 00:18

KOJ? ЈАС????? АХАМ....


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Мај 05 2010, 00:47

Човек со убав карактер не може да биде грд. Само грдите се намќорасти и се‘ нешто им смета
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Чет Мај 06 2010, 12:34

Искрено да ви кажам, многу сум згоден, особено кога ќе видам некоја згодна цура
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by the nurse on Чет Мај 13 2010, 12:14

Pa na 168cm imam 58 kg,Sto znam vikaat deka sum zgodna.


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Мај 26 2010, 22:33. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Александра on Чет Мај 13 2010, 12:20

ma ti si bila riba i pol
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by trpe on Сре Мај 26 2010, 22:13

Дали ви спомнав колку сум згоден? Кога одам по улица сите ме загледуваат, се дошепкуваат нешто, тоа оти не можат да ми се изнагледаат колку сум згоден! А незгодно им е да ми речат!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by zbunet on Сре Мај 26 2010, 23:01

I mene ednas taka mi se sluci, ama poslem otkriv deka mi bil otkopcan dukanot
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: А вие згодни сте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот