Ваше хоби

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Пон Дек 20 2010, 22:59

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Пет Мар 25 2011, 11:22zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Саб Мар 26 2011, 00:17

Зарем и ова е твое хоби Збунет?...Покажи ни ги твоите дела... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Саб Мар 26 2011, 20:38

Toa e samo simbolika na toa sto go pravam smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Нед Мар 27 2011, 14:47

А што е тоа што го правиш???
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Пон Мар 28 2011, 22:23

Toa sto znaes deka go pravam smesko Vo vasi dela
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Вто Мар 29 2011, 07:48

Кај тебе можеби е симболика, но кај мене беше и реалност...Изработував макети од хартија, но само како подарок... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Вто Мар 29 2011, 10:00

palce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse on Нед Апр 24 2011, 01:07

palce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by alisa on Пет Jул 06 2012, 12:07
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Саб Jул 07 2012, 04:38

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by alisa on Вто Мар 05 2013, 00:38


alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by alisa on Чет Апр 25 2013, 13:50

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ПРАВАМ ИНСЕКТАРИУМИ

Пишување by trpe on Чет Сеп 19 2013, 15:26

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот