Ваше хоби

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Александра on Вто 20 Jул - 0:33

Мислам дека ќе пробам нешто од овие хобија. Но за финишот на сликите со спреј прво ќе ги предупредам пожарникарите, да бидат на готовс.

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Вто 20 Jул - 11:12

Гласам за Ксенија. Растур прави женската wow wow wow

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Вто 27 Jул - 23:53

Интересна техника на цртање, а може да се употреби за сликање на различни мотиви... .
Трпе, бидејќи си ги поставил видеата во темата „Ваше хоби“, дали сликањето е и твое хоби...ако е така, постави тогаш и некое твое дело...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет 5 Aвг - 14:06


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse on Чет 5 Aвг - 16:14

Уметност,каква и да е kez треба да се почитува!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Чет 5 Aвг - 23:21

hehe Ќе пробам и јас нешто да насликам со некој дел од мене... perverzen

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет 5 Aвг - 23:25

Леле, све това почитувачи на уметност наеднушка

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Чет 5 Aвг - 23:30

seti se


Последната промена е направена од Тото на Пет 6 Aвг - 0:13. Мислењето е променето 1 пати

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Чет 5 Aвг - 23:32коцкастото беше најтешкоПоследната промена е направена од Тото на Пет 6 Aвг - 0:14. Мислењето е променето 1 пати

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Чет 5 Aвг - 23:35

Или јас сум многу глупав или форумов не ме сака

bam

или и двете


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет 5 Aвг - 23:36

А со шо црташе ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Чет 5 Aвг - 23:43

Па немам такви четки како женската погоре kez
Морав да се снајдам со тоа што го имам.

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет 5 Aвг - 23:48

А да не вршиш и тетоважи ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse on Чет 5 Aвг - 23:52

paga smea Е не сте нормални!Тото palce

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Чет 5 Aвг - 23:53

Немам пробано. paga smea

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет 5 Aвг - 23:55

Па пробај на ближниот свој

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Пет 6 Aвг - 13:05

Хот Нурсе backa fala


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Тото on Пет 6 Aвг - 14:04

Збунет, уште не сум толкав маж nema pravda

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Саб 7 Aвг - 12:03

Што се случува со уметноста?...Излегува од колосек, или се бараат нови начини на изразување, нешто слично како турбофолк...само заради поголема популарност. Изгледа не е повеќе интересно делото, колку што е интересен начинот на создавање на истото...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Сре 22 Сеп - 12:40

Талентирано некое куче и плус сака многу да јаде сладолед...
Трпе! palce bravo guska

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by ?????? on Пет 1 Окт - 19:56


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Кидман on Пон 4 Окт - 9:10

кај ги наоѓаш

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Пон 4 Окт - 10:51

Ovoj moze i da zgotvi nesto vaka

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse on Пон 4 Окт - 11:00

Polneti piperki na pr. kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Пон 4 Окт - 12:26


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот