Културни манири

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: Културни манири

Пишување by trpe on Чет Фед 09 2012, 16:58

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Културни манири

Пишување by zbunet on Вто Апр 24 2012, 13:37

Nikoj ne e sovrsen, no bar manite da mu se simpaticnl kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Културни манири

Пишување by the nurse on Вто Мај 22 2012, 18:30

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Културни манири

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 14:17

Културата ја измислија жените, а ја воведоа со уцена дека ќе ја боли глава kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Културни манири

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот