Дали се капите ?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Саб Јан 22 2011, 12:02

Луј IV (1638-1715),се избањал само еднаш во неговиот живот и тоа 1665 година
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Александра on Саб Јан 22 2011, 17:02

trpe напиша:Луј IV (1638-1715),се избањал само еднаш во неговиот живот и тоа 1665 година

paga smea на 27 години човек е спремен да проба се`
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Вто Апр 19 2011, 20:09

Vazno e kapenjeto, no i vazno e da ima koj da zatrlja po grbot kez

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 08:57

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Пон Мај 09 2011, 14:49

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by alisa on Пет Мај 27 2011, 11:28

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Вто Мај 31 2011, 14:37

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Хигиена пред се, па макар и во метро

Пишување by trpe on Чет Jул 07 2011, 09:06

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by the nurse on Сре Aвг 10 2011, 10:05

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 04 2011, 02:09

е па... кон крајов на неделава ќе имам ново купатило
Повелете ми на честито
(носете си купка)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Пет Сеп 16 2011, 12:47

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Пет Сеп 16 2011, 13:22

Трпе, кажи некој виц бе, од кога не си кажал ништо
ај.... make my day, жити леб
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Вто Сеп 20 2011, 15:00

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Пон Сеп 26 2011, 15:52

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Саб Ное 26 2011, 15:26

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by the nurse on Сре Дек 07 2011, 20:49

Se' banjato,namirisano,doterano...a mentalna higiena? cepka nos
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Саб Дек 10 2011, 10:19

http://s7.directupload.net/images/user/110405/6dldj74x.swf

Zbunci, aj naprai go ova slika
pomogni na edna plavusa, gospod zdravje da ti dae...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Саб Дек 10 2011, 12:01

Mnogu filozofiii ima, ne moze ednostavno, a so mu fali i vaka? smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Саб Дек 10 2011, 17:13

znaev jas deka e nesto nevozmozno
ppppfff.....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by the nurse on Нед Дек 11 2011, 15:03

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Александра on Пон Мар 18 2013, 12:00

Денес е Чист понеделник. Се што е за перење, миење, капење оди на воден третман kapenje
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by the nurse on Саб Јун 01 2013, 09:55

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот