Дали се капите ?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Пет Ное 27 2009, 09:17

Дали се бањате пред вашиот партнер и дали ви паднал сапунот баш тогаш ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Вто Дек 29 2009, 00:24

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by ?????? on Сре Јан 06 2010, 18:12

mnogu cesto ama nema koj da mi go podade

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Чет Јан 21 2010, 13:30Користам гел за туширање
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Сре Јан 27 2010, 19:50Нема шанса да ми падне сапунот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Чет Јан 28 2010, 10:41

Леле Трпе ако ти се шмугне некакоооооо......
хахахахахаха...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by ?????? on Пет Фед 26 2010, 01:07

не

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Вто Мар 02 2010, 13:11

кога бев мома, баба ми стално ме караше што излегувам со мокра коса. Ама бабо, најубава ми е така, цимолкав. Ќе си го бараш здравјето ќерко, викаше по мене.
сега сум мажена, се иселив, баба ми ми е уште жива, ама не ме гледа дека сеуште излегувам со мокра коса
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Чет Апр 08 2010, 10:59

Се капиме, се разбира

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Чет Апр 08 2010, 22:48

ај да одам да се искапам, оти после ќе ми се приспие
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by ?????? on Саб Мај 01 2010, 00:49

interesno prasanje...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 21:56

otidov na tusiranje i ako ne se vratam znaci sum zaspal
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by fragola on Сре Јун 02 2010, 22:23

Mozes da spies pod voda?
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 22:46

Sum zaspal i na cergice pred vrata oti nemav kluc od doma
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by the nurse on Сре Јун 02 2010, 22:49

Da,od preeska se spremam,nikako da stanam.Se zasednav tuka so vas.Ajde,koj e za banjanje?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 23:18

Ja svrsiv rabota i baska se izbriciv.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by the nurse on Пет Aвг 20 2010, 17:47

Штедете вода,капете се со пријател(к)ите! kapenjeНе за друго,еколошки е!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Пет Aвг 20 2010, 18:22

, kako ne mi tekna ova porano
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 14:05

се капам секој ден,
ама колку, како и со што зависи зошто perverzna
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 15:19

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Сре Aвг 25 2010, 22:47

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Тото on Чет Aвг 26 2010, 12:27

paga smea
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Кидман on Чет Сеп 16 2010, 13:39

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 16:45

Секако!!!

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by trpe on Пет Окт 22 2010, 02:09

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали се капите ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот