Ваше хоби

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ваше хоби

Пишување by ?????? on Пет Сеп 04 2009, 21:22

Како го исполнувате своето слободно време, дали имате некое хоби, со што се занимавате???????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Саб Сеп 05 2009, 00:30

Prdam najcesto
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Саб Сеп 05 2009, 00:53

Cistam so pravosmukalka, duri i koga ne mora
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет Сеп 10 2009, 08:27

Sakas da skinam kopacka ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет Сеп 10 2009, 22:59

Ма јок, види како и е црна
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет Сеп 10 2009, 23:04

Види колкава е, може и да ми биде крај
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Вто Сеп 15 2009, 09:37

i ja sakam macki :перверзен:
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 14:34

ponekogas i na cetri :перверзен:
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 14:49

:гушка: :гушка: :гушка:
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by ?????? on Чет Окт 01 2009, 21:05

Mona Liza напиша:jas neam hobi , ako moze nekoj od vas da mi pozejmi ako imate rezerva


јас имам резерва хоби пеглање и со задоволство ќе ти го позајмам (оти сум добра )

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 11:00

pred kooperaciju sas plastika pivo : - Iii, na ovaa so bi i prael...pa na onaa...pa taa pa...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Александра on Пон Окт 05 2009, 11:07

zbunet напиша:pred kooperaciju sas plastika pivo : - Iii, na ovaa so bi i prael...pa na onaa...pa taa pa...

:ептен хаха:

ова спаѓа повеќе у уметност или у култура ? :хаха: :гушка:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 11:12

Па ако се олабават кочниците па доаѓа и до : - Шц’..шц’...еј женска...шц’...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Александра on Чет Окт 29 2009, 00:17

читање меѓу редови
... ... ... ... ... ... ...
читање меѓу редови
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Чет Окт 29 2009, 21:10

Pomagam na starici da pominat ulica i pri toa go gubam mobilniot
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by fragola on Саб Окт 31 2009, 13:31

Moe hobi e kompliciranje na ednostavnite raboti.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Саб Окт 31 2009, 14:14

Provociram i cel mi e da nema nasmeani lica nokolu
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Саб Мај 22 2010, 12:21

Моето најомилено хоби е спиењето... budenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse on Пет Jул 16 2010, 18:47

wow cool,mislam deka bi mozela da go pravam ova!(a pred da go dogledam sakav da iskomentiram sto slikaat na voda koga ne e trajno,no imalo super nacin da se zacuva)A,sto boi se ova?Nekoi specijalni ili masleni(posto ne se rastvaraat vo vodata,a se polesni od nea)Vo sekoj slucaj mnogu interesno!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Пет Jул 16 2010, 23:49

Интересна техника...браво за Трпе bravo не бил само по сладоледот kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 01:01

wow ognomet Cudesno! 10
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Нед Jул 18 2010, 14:00

Многу ми се допадна видеото "Super Sprayer" што го објавил Трпе, па го позајмив и го објавив и на facebook...А и од Збунетиот си позајмувам разни интересни линкови, видеа и што уште не... Тоа што е убаво треба сите да го видат...Можеби Збунетиот и Трпе не се иста личност, но дефинитивно имаат нешто заедничко што ги поврзува...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 15:41

Никогаш нема да му простам оти со пикадо ми ја дупна ногата, не ме чекаше да се тргнам од метата која ја закачивме на една гаража пред едно 30 год
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by keti on Нед Jул 18 2010, 16:40

Реков јас дека имате нешто заедничко... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by the nurse on Пон Jул 19 2010, 00:16

Е ова кога прв пат го гледав се расплакав.Девојчево е божји дар,а колку што знам не е единствена што може ова да го прави. se klanja
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваше хоби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот