Важно да не е досадно

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Саб Jул 17 2010, 13:45

Na nastavnickata na sin mi cesto vaka znae da i se gleda tangata kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Пон Jул 19 2010, 00:29

Предмалку на ,,Милионер,, една теткица нема поим кој е Караваџо,и публиката со добар процент и ,,помогна,, дека е италијански комичар!!!???Тоа ме потсети, кога на хрватски квиз една жена одговори дека Ван Гог си го отсекол тестисот!!!???Или на косовскиот ,,Милионер,,една за кратенката BMW,одговори дека значи ,,black magic woman,, kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe on Чет Jул 22 2010, 10:54


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 17:01


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Сре Окт 27 2010, 23:13

Не знаев, ова кај да го напишам.Еден наш комшија со години меѓу 60-70,има чудно црна коса без ниедно бело влакно.После некоја ракија,еден друг со бела глава го прашува како тоа го постигнал.И овој фраер:-Си стаил ли ти глава меѓу женски нозе?Па,кај една ми беше толку жешко што ми ја исчади косата! perverzen Абе,вампирска работа!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet on Сре Окт 27 2010, 23:22

Значи така ќе ми зацрни и мене косата ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Сре Окт 27 2010, 23:25

paga smea Не знам,стар чоек треба да се слуша.Ако те зачади многу...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Нед Окт 31 2010, 13:19


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by Кидман on Нед Окт 31 2010, 13:46

хехехе другарице

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Чоколадна мода

Пишување by alisa on Пон Ное 01 2010, 12:16

Модното шоу „Чоколадни трендови“ се одржало во рамките на меѓународнатаизложба на чоколадната индустрија Salon du Chocolat во Париз.

Сите креации презентирани на чоколадната парада биле органски, изработени од природни материјали и рециклирани продукти.
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by Тото on Вто Ное 30 2010, 10:43


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe on Чет Дек 16 2010, 14:27

Нас тајните агенти не опремија со зимска опрема


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by Кидман on Чет Дек 16 2010, 14:36

леле Тото, леле Трпе....
оф мори мајко....

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ако ви е ладно на ушите, ставете си капа

Пишување by trpe on Чет Дек 30 2010, 11:33


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Долна облека...

Пишување by the nurse on Нед Јан 23 2011, 16:18


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by trpe on Саб Фед 26 2011, 11:17

На жените им е лесно да менуваат фризури ако им е досадно, кај нас тоа оди малку потешко

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Саб Јун 11 2011, 12:09


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet on Чет Сеп 15 2011, 12:03

Елеганција во движење е кога дури и се занесува се чувствува природност. И да падне изгледа симпатично kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by alisa on Саб Сеп 24 2011, 10:22


alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Нед Окт 16 2011, 17:31


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet on Нед Окт 30 2011, 11:15

Плава, а се’ е бела - интересна комбинација kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Нед Окт 30 2011, 12:00Dosega se slakav so sin kamen,pravejki kristali po hemija za sin mi...a eve kakov sin kamen nasol na internet.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet on Нед Окт 30 2011, 12:21

jazik perverzen

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by the nurse on Сре Ное 02 2011, 19:26


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:53

Мудра е таа која знае како да се облече, но поинтересна е таа која сака да ти се соблече kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Важно да не е досадно

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот