ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe on Пет Јан 07 2011, 21:58

На почетокот секогаш размислуваме за крајот, а на крајот, за почетокот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Александра on Саб Јан 08 2011, 00:36

Целта може да биде горе vrv
или долу obesen
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by fragola on Нед Јан 09 2011, 11:27

Vo celta e zadovolstvoto, vo nacinot e zabavata
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Нед Јан 16 2011, 13:41

Целта е тоа што последно се случува, а не да ја легнеш.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Александра on Нед Јан 16 2011, 14:59

fragola напиша:Vo celta e zadovolstvoto, vo nacinot e zabavata


backa нема, нема, не ќе се роди поумно девојче од фраголчево guska
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe on Пон Јан 17 2011, 13:05

За да ја погодиш целта, треба добро да нишаниш

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Александра on Пон Јан 17 2011, 13:23

ако си добар нишанџија, и да си втор на целта е исто како да си прв kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 08:34

Poznavam luge koi izgledaat prijatno i nesebicno, no samo otkako ke bide zadovolena nivnata sebicnost, ne kolebajki se toa da bide i na tvoja steta. Se nadevam deka ne sum i jas takov iako se poznavam so mnogu takvi trepka

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 09:19

Тајната на животот е искреноста и чесноста. Ако успееш да го одглумиш тоа, си успеал
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 10:02

Da, obicno ideme na teorija i demagogija kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse on Сре Мај 04 2011, 14:54

Nekogas e pointeresen lovot od samiot plen...a najinteresno e koga ti si lovecot,no uspevas da go ubedis plenot deka toj te lovi kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 15:55

Е да, така женските праат zbunet

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe on Пон Мај 16 2011, 12:45

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Пон Јун 06 2011, 19:53

Go gledam svetot, gledam perverzija i licemerie. Ima i dobri raboti, no so somnitelen motiv kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Снаодливо куче

Пишување by trpe on Вто Јун 07 2011, 08:58

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti on Вто Јун 07 2011, 17:44

smeenje Зарем постои нешто да го спречи за да си ја оствари целта... Браво за снаодливоста... guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Сре Jул 06 2011, 16:49

Кога ќе станеш успешен чувствуваш дека ти личи Г - дине. Во спротивно имаш чувство дека ако некој така ти се обрати те заебава и ти иде да го опцуеш kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse on Сре Jул 06 2011, 21:00

Se'... gospodin do gospodin kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Вто Aвг 09 2011, 18:34

Бељата секогаш доаѓа во пар. Втората направија ја сам, за да не си одбере сама момент кој сигурно нема да ти одговара. kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse on Вто Aвг 09 2011, 19:54

Не го барај ѓаволот,тој сам ќе те најде...кога најмалку го очекуваш kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Саб Aвг 20 2011, 11:00

Najcesto stravot, lekomislenosta ili nekoj tret odlucuval namesto nas. Ubavo bi bilo ako mozes da se setis koga si odlucuval kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by the nurse on Нед Aвг 21 2011, 11:09

Ne postoi slobodna volja,postoi samo privid na istata...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti on Нед Aвг 21 2011, 17:36

А кој го рекол ова?... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti on Пон Aвг 22 2011, 07:48

Целта ни е да го направиме нашиот живот поубав за живеење, а постојат многу начини за тоа да го постигнеме... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by keti on Сре Aвг 24 2011, 15:12

Денес се повеќе гледаме разголена вистина на штиците кои живот значат...Дали е тоа вистинскиот пат да се стане славен?...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот