ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Саб Окт 22 2011, 12:13

Ako se zdravi i svezi misli stanuvaat ispolneti zelbi ili stanuvaat zabi koi samo krekaat vo umot koj se pretvara vo ustoeno mocuriste smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Тото on Пон Окт 24 2011, 23:41

Ако ти е целта да ја победиш несоницата, не јади мекици пред спиење
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Вто Дек 27 2011, 12:22

Од многу смеење жените имаат потреба од кревање нозе заради полесен проток на енергија kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by trpe on Вто Јан 31 2012, 13:52

Како и да се свртиш, скогаш страда најмалиот!

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Вто Ное 06 2012, 20:08

Тој доби на лотарија, затоа што тој ја организираше smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Тото on Сре Дек 26 2012, 00:09

Многу од нас се несмасни па начинот ни ја заебува целта nema pravda

Сакаме да оставиме впечаток, а оставаме модрици
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 12:59

Важно да е цел kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ДА ИМАШ ЛАКОСТА МАИЧКА...

Пишување by trpe on Пет Сеп 20 2013, 13:25

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦЕЛТА ИЛИ НАЧИНОТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот