САКАМ - НЕ САКАМ

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Пет Јан 15 2010, 15:02

Не сакам инекцииииии...........

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пон Јан 18 2010, 20:25

не сакам деминутиви

убавко, поздравче, чоколатце, вокабуларче

БЉАКче
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Вто Фед 02 2010, 15:05

сакам зимане сакам зима
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Вто Фед 02 2010, 21:20

Одлучи се веќе еднаш!

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Вто Фед 02 2010, 22:26

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Пет Фед 12 2010, 23:16

ЈА САКАМ Jennifer Aniston
НЕ ЈА САКАМ Angelina Jolie
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by alisa on Саб Фед 13 2010, 00:21

НЕ ЈА САКАМ Jennifer Aniston,
НЕ ЈА САКАМ Angelina Jolie,
ГО САКАМ Brad Pitt
avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Саб Фед 13 2010, 19:28

е сега ме зафркна
Обџекшн!!! и јас го сакам Бред и тоа баш во оваа улога
Тристан во Legends of the fall - си го гледала?

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by alisa on Нед Фед 14 2010, 02:19

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Нед Фед 14 2010, 04:41

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by fragola on Нед Фед 14 2010, 13:09

Sto sakam ja, drug da ne saka!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Пон Фед 15 2010, 23:27

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Саб Фед 20 2010, 01:39

sakam ova


i ovai ova

i ova
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Саб Фед 20 2010, 01:44

не сакам будилници

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Саб Фед 27 2010, 22:54

сакам утре да одам на пешачење - не сакам да готвам цел ден
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Чет Мар 04 2010, 18:06

сакам благо
не сакам толку да сакам
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Сре Мар 10 2010, 20:43

САКАМ:

НЕ САКАМ:


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Сре Апр 28 2010, 12:03

сакам да лежам на плажа, да се печам на сонце, да си читам книга
многу далеку ми се гледа летово

а не сакам....хммм... што не сакам? ..........ништо
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Вто Мај 04 2010, 18:59

Сакам книги , не сакам шпански серии
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Вто Мај 04 2010, 19:20

trpe напиша:Сакам книги , не сакам шпански серии

a турски????
и господин Онур не го сакаш???????
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Вто Мај 04 2010, 20:39

Кидман напиша:
trpe напиша:Сакам книги , не сакам шпански серии

a турски????
и господин Онур не го сакаш???????

Знам дека доволно го сакаш и за двајцата, затоа ќе ти го препуштам тебе,
да биде твој целосно, да не го делиме, не се лутиш, нели?


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Чет Мај 20 2010, 02:05

сакам да ми се приспие
не сакам да и гњавам овдешите домаќини
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Пон Мај 31 2010, 12:50

- Сакам сладолед од ванила, од јагоди, од чоколадо, од зелени смокви, од банани, со оревчиња, со суво грозје итн.

- Не сакам кога нема сладолед !
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Пон Мај 31 2010, 19:29

Го сакам Бени Шаќири
- не ги сакам Дуле и Муле
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Сре Јун 09 2010, 12:43

не сакам кога ќе ми каже: „не се разбираме
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот