САКАМ - НЕ САКАМ

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Саб Ное 07 2009, 14:17

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Саб Ное 07 2009, 14:22

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Нед Ное 15 2009, 14:52

сакам :денсање: и :лулање:

не сакам :лут: :ѓаол: и :плашливко:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Пон Ное 16 2009, 19:28

Сега сакам
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ?????? on Саб Ное 21 2009, 20:03сликава се вика Little Red Riding Hood scared of the Big Bad Wolf
хихихихи......

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ???? ?. on Саб Ное 21 2009, 20:05

сакам масажа - неќам трујажа

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Нед Ное 22 2009, 00:03

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Нед Ное 22 2009, 00:48

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Чет Ное 26 2009, 10:12

Сакамммм...

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Чет Ное 26 2009, 11:43

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Чет Ное 26 2009, 13:26

Мммммммм......вкусно...

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Чет Ное 26 2009, 14:32

Samo ednas da ja zemam platata na Bil Gejts
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пет Ное 27 2009, 00:39

trpe напиша:Мммммммм......вкусно...


:гушка: :смешко:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Саб Ное 28 2009, 18:14

Сакам вака да го оградам дворот, само не знам дали ми е добра идејата?

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пон Ное 30 2009, 00:42

...

da porasnamПоследната промена е направена од dalas2no на Пон Јан 11 2010, 11:11. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : no reason to be worried)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Вто Дек 15 2009, 01:30

САКАМ - да сум среќната паричка во нечиј џеб

НЕ САКАМ - да сум прашлива глава од мртво животно закачена на ѕидот, со стаклени очи и наполнета со слама
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Чет Дек 24 2009, 22:45

Не ја сакам Susan Sarandon
Ја сакам Goldie Hawn
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пет Дек 25 2009, 11:48

сакав да кажам што сакам, но сега не сакам
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Сре Јан 06 2010, 13:40

го сакам господин Онур,
не го сакам господин Керем
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Нед Јан 10 2010, 16:35

САКАМ дебелки и топли луѓе

НЕ САКАМ суви и ладни
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Нед Јан 10 2010, 19:02

Да пуштам телевизија, да се релаксирам малкуavatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Вто Јан 12 2010, 21:49

сакам мажи четворни - неќам мали мажиња кавгаџичиња
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Вто Јан 12 2010, 23:12

*
сакам приказни
не сакам лаги

*
сакам духовитост
не сакам потсмевање
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ?????? on Сре Јан 13 2010, 19:22

Го сакам Балашевич, не го сакам Хари мата хари
Го сакам Џони Штулич, никогаш не сум го сакала Горан Брегович
Го сакав едно време и Бајага, а ич не ги сакав Црвена Јабука

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Чет Јан 14 2010, 12:02

Сакам ова да го пробам

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот