САКАМ - НЕ САКАМ

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ?????? on Саб Окт 10 2009, 01:33

sakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam kafeeeeeeeeeee..........kafeeeeeeeee

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Саб Окт 10 2009, 15:44

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 23:15

сакааам...

печени бадеми, ммммм ...
ми се грицка нешто додека седам на `мекиците` :кез:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Нед Окт 11 2009, 02:41

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Нед Окт 11 2009, 10:06

фала лепо :кез:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пет Окт 16 2009, 19:00

сакам оваа Мара(ја) Кери да престане да завива и уште сакам нетов да не ме заебава цел ден
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Саб Окт 17 2009, 21:52

сакам да се сети без да кажам
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Саб Окт 17 2009, 22:26

толку многу да не се занесувам
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Пон Окт 19 2009, 14:30

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Нед Окт 25 2009, 11:52

ќе кажев нешто ама некако ми текна дека оваа рубрика не е отворена само за мене :намигнува:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ?????? on Сре Окт 28 2009, 16:18

сакам црвен лак на нокти - неќам кога е изгребан

сакам пилешко - неќам јагнешко

сакам да зборувам - неќам да молчам

сакам топло - неќам кога ми студи

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Нед Ное 01 2009, 04:13

Ne sakam da spijam - sakam so zenska kosa da se pokrivam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Нед Ное 01 2009, 15:08

Сакам во недела да е тишина до 2 саатот попладне
Не сакам првото шо ќе ми го кажат коа ќе станам да биде а бре ајдамак животот ќе го преспиеш, а второто ај седи да ручаш со нас
НЕ САКАМ ПЕЧЕНИ УМРЕНИ ЖИВОТНИ
САКАМ :кафе: :кафе: :кафе:
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ???? ?. on Нед Ное 01 2009, 17:10

тото, кој ти го пишуваше постов?

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Нед Ное 01 2009, 18:08

Дедо ми Тодор, бог да го просте :дух:
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ?????? on Нед Ное 01 2009, 20:03

...ДА ВРИШТАМ
ама срамота е

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ???? ?. on Нед Ное 01 2009, 20:14

Тото, ај мењај тактика, жити здравје, глупо е в крај

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ???? ?. on Нед Ное 01 2009, 20:15

неќам кога сум нервозна
уууффф....ууууффф....ууууффф.....
- сакам цигарииииииии.....две кутии можам на екс да испушам

???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Нед Ное 01 2009, 21:01

не сакам пак да задремам после половина страница
сакамммм .... мммм .... мир во светот
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Вто Ное 03 2009, 11:32

Сакам да каснам нешто благо

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by ???? ?. on Вто Ное 03 2009, 18:51
Не сакам зима, Дедо Мразовци, елки
неќам уши смрзнати,
сакам лето и сандали

Не сакам житарици, витамини, чаеви,
неќам здрава храна,
сакам бурек со месо.

Не сакам Карлеуши, Турбо дизал Цеци,
неќам " Звезде Гранда"
сакам " Рок подиум"

Не сакам наивки, плачки, лигушки,
и неќам да ти се смирам,
сакам инает да водам
???? ?.
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Вто Ное 03 2009, 23:51

Sakam , nekam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Сре Ное 04 2009, 00:54

Дааа :подрипнува:

НЕЕЕ!!! :пмс:
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Сре Ное 04 2009, 09:57

sakam da bidam nekam da bidam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Сре Ное 04 2009, 13:10

Сакам ваков мотор

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот