САКАМ - НЕ САКАМ

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by the nurse on Чет Окт 07 2010, 20:25

Кидман напиша:не сакам скржави луѓе, не сакам примитивност


сакам кога искапена ќе си легнам во чиста постелнина
Баш така,како си ме погодила!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Чет Окт 07 2010, 20:31

Најчесто ме наоѓа тоа што не сакам, а тоа што сакам све нешто има обврски и нема време за мене affraid
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Чет Окт 07 2010, 22:02

hot nurse напиша:
Кидман напиша:не сакам скржави луѓе, не сакам примитивност


сакам кога искапена ќе си легнам во чиста постелнина
Баш така,како си ме погодила!

не сакам кога ќе се прејадам, па макар тоа биле и супер сочни ребра кои ми ги спремила свекрва ми
а додуше, сакам кога е вака добра и ми оди по газот
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 02:59

не сакам потреси
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by the nurse on Вто Окт 26 2010, 20:06

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by the nurse on Вто Окт 26 2010, 20:10

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Пет Окт 29 2010, 11:11

Шо знам што би праел со ваква?

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Чет Ное 11 2010, 14:50

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Чет Ное 11 2010, 14:54

Ќе можеш да ја виткаш како сакаш, и да ги испробаш сите пози од кама сутра
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Вто Дек 21 2010, 14:12

хахахахах, шо да правам, јас сакам вакви финтички lol!


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by the nurse on Чет Дек 23 2010, 18:38

Нема врска со темава,но да се надоврзам на предходново од Кидман.Пред едно 30-тина години во Белград во тоалетот на автобуската станица, маж ми прочитал ,,графит,,буквално вака напишан:

ЈЕ..М СВИ БЕОГРАЏАНКИ - ДРАЧЕВО
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Саб Дек 25 2010, 16:08

пппффф......и тоа со потпис
бљак
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Саб Дек 25 2010, 16:37

Кидман напиша:хахахахах, шо да правам, јас сакам вакви финтички lol!
Оваа слика е од кај мене у маало smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Саб Дек 25 2010, 23:45

и графитот е со потпис, што значи дека го изработил „професионалец“ kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пет Дек 31 2010, 22:12

САКАМ да си се опуштам домааааа! histericna
НЕ САКАМ да учествувам во шоуто „Свечен и весел дочек на Новата година“ lut majmun
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by the nurse on Саб Јан 01 2011, 06:03

Сакам да ме снајде нешто убаво,а не сакам... smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Саб Јан 01 2011, 12:51

dalas2no напиша:САКАМ да си се опуштам домааааа! histericna
НЕ САКАМ да учествувам во шоуто „Свечен и весел дочек на Новата година“ lut majmun


Virtuelnite faci gi nervira tet a tet. Pocnav da se cuvstvuvam nelagodno megu luge. Poveke ke mi se dopaga tuka da se druzam i da slavam kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Вто Јан 04 2011, 22:30

hot nurse напиша:Сакам да ме снајде нешто убаво,а не сакам... smesko

... да и кивнам во фаца во клучниот момент

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Сакаммммм...

Пишување by trpe on Пет Јан 14 2011, 16:06

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Сакаммммммммммм...

Пишување by trpe on Пет Јан 14 2011, 16:22

Сепак човек треба да внимава што посакуваЕден ден, еден човек влегол во ресторан, а со него бил еден огромен
ној. Келнерката ги запрашала што сакаат да нарачаат. Човекот нарачал „хамбургер, помфрит и кока кола.“ А, потоа се свртел кон нојот „А, ти?
И јас истото!“ – одговорил нојот.

После некое време келнерката се вратила со нарачката. „Тоа би било $9,40 долари“.
Човекот посегнал во џебот и извлекол точно толкав износ.
Наредниот ден човекот и нојот повторно отишле во истиот ресторан. Повторно нарачал „хамбургер, помфрит и кока кола.“ и се завртел кон нојот: „И јас истото!
– одговорил нојот. После некое време келнерката им ја носи сметката и
им наплаќа $9,40 долари, а господинот од џебот и извадил точно пари до
цент.
И така сето ова преминало во рутина. После 2 недели, повторно дошле во ресторанот.
Вообичаеното?“ – прашала келнерката.
Не, денес е петок! Ќе земам месо со салата и пиво“, рекол господинот.
И јас исто“ – рекол нојот.
Набргу келнерката се вратила со нарачката. Тоа би било $32.65 долари.
Човекот посегнал во џебот и извлекол точно толку пари. Овој пат келнерката не можела да одолее на љубопитноста. „Простете, но како тоа во џебот секогаш имате точно толку пари колку што ви е сметката?
Па...пред неколку години го чистев таванот и најдов стара
ламба. Ја протрив и од неа излезе дух кој рече дека ќе ми исполни две
желби. Мојата прва желба беше во џебот секогаш да имам точно пари колку
ќе ми бидат потребни за да ја платам сметката. И желбата ми се
оствари... секогаш кога купувам нешто во џебот ми се појавуваат точно
толку пари колку што ми се потребни.

Па тоа е извонредно!“ – рекла келнерката. „Повеќето луѓе би барале милиони, а вие вака ќе бидете богат засекогаш.
Токму така! Без разлика дали купувам млеко или автомобил ,секогаш ќе можам да ги платам.
Добро, а зошто нојот е секогаш со вас?
На тоа човекот воздивнал и рекол “ех, тука е штосот... мојата
втора желба беше покрај мене до крајот на животот да имам „пиленце“ со
долги нозе и голем задник кое секогаш ќе се сложува со сè што ќе кажам!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Нед Фед 06 2011, 19:46

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пон Мар 07 2011, 00:56

САКАМ да запалам цигара додека сум на Мекици.
НЕ САКАМ да ветреам откако ќе ја засмрдам собата.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Пон Мар 07 2011, 21:31

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Саб Мар 19 2011, 17:18

не сакам кога некој ми кажува колку е уморен
Сакам некому да кажам колку сум уморнааааааааааа.....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 09:02

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот