САКАМ - НЕ САКАМ

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Пон Јун 14 2010, 13:01

Сакам згодни продавачки, а ме мрзи да се акам по продавници.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Вто Јун 15 2010, 11:48

Не сакам да бидам дежурен виновен. За жал некои само затоа ме сакаат во близина
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Сре Јун 16 2010, 20:13

не сакам луѓе кои се уморни од животот
сакам деца
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Нед Јун 20 2010, 16:18

-Не сакам фудбал, затоа што е монотоно и долго, равлечено, а може да се случи и цела утакмица да помине и ништо да нема интересно.

-Сакам кошарка и ракомет затоа што е динамично, бргу се менува резултатот, по интересно е за навивање и често до самиот крај не знаеш кој ќе победи.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Нед Јун 20 2010, 19:37

Трпе, не сакаш фудбал?????????????????
стварно не сакаш????????????????
а Шехерезад ја сакаш??????
а не ти пречи понекогаш да уклучиш правосмукалка?
па ти си дрим кам тру за сите жени
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Вто Јун 22 2010, 22:28

Знаев дека сум таков, ама дома не ми веруваат! Еве доказ!

Кидман
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Пон Jул 12 2010, 21:59

сакам да бидам среќно субјективна
а не несреќно објективна
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by keti on Пон Jул 12 2010, 22:37

Сакам само одмор...На работа само се преселуваме од една во друга канцеларија...демек ќе правиме едношалтерски систем... Не ми е јасно само зошто толку ја критикуваат администрацијата, дека не била ефикасна, не работела ништо и што ли уште не... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Вто Jул 13 2010, 18:02

Не сакам коа татко ми ми вели, ајде веќе уозбили се se klanja
И што? Треба да станам како него?
Башка што тоа уозбили се е - србизам.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Пет Jул 16 2010, 19:35

Сега сакам кафе, а за после ќе видам

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Пон Jул 19 2010, 16:19

Ne sakam koga nekoj so ubavo ili so glumenje mutav ti zariva noz vo grb, a posle e fin i tuka pokraj tebe da te tesi. Beda skapana lut
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Вто Aвг 03 2010, 20:20

сакам да возам
неќам да ме возат
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Александра on Чет Aвг 05 2010, 11:12

сакам мали вниманија trepka
не сакам да паѓам на стари трикови vrzan:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Тото on Саб Aвг 07 2010, 17:07

Сакам да бидам виртуелен Казанова perverzenНе сакам таратур - никогаш повеќе
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Emily on Пон Aвг 09 2010, 22:09

sakam....mnogu sakam ,ama nema
avatar
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Чет Aвг 12 2010, 20:24

Кидман напиша:сакам да возам
неќам да ме возат

ми се лоши кога друг ме вози
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Пет Aвг 27 2010, 00:01

сакам ладна лубеница - неќам немиени тањири
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Пет Aвг 27 2010, 00:04

Izmi gi ma mori, ja kolku imam izmieno eee
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Пет Aвг 27 2010, 00:07

ти од кога ќе ги измиеш после ќе ги сакаш? бре море????
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by zbunet on Пет Aвг 27 2010, 00:11

Другите ќе ги сакаат, а ја за другите живеам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Пет Сеп 10 2010, 22:31

Не сакам кога некој ме закача

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Саб Сеп 11 2010, 12:54

а некоја?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 22:57

не сакам кога му паѓа нетот на сред муабет
а јас ваму размафтана и со раце и со нозе да објаснам
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 20:49

Сакам животни, а немам аквариум!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Кидман on Чет Окт 07 2010, 19:10

не сакам скржави луѓе, не сакам примитивност


сакам кога искапена ќе си легнам во чиста постелнина
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: САКАМ - НЕ САКАМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот