БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Чет Мај 27 2010, 23:01

-Тато,тато, јас го сокрив Бетмен!
- А каде го сокри?
- Па не знам ни јас каде е!?

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пет Јун 04 2010, 00:42

A zosto se vikaat testisi,deka se kako testo?

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Јун 06 2010, 11:31

син ми му се јавува утрово на братучед му,
- Филип, слушам си добил сестра. само да те предупредам, од сега ќе имаш многу проблеми во животот. ќе ти се лигави со барбики и нема да сака да ти стане од твојот компјутер

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Јун 06 2010, 11:49

Koga go rodiv vtoriot sin,na utresen datum ,,golemiot,,od togasni 3,5god mi se javuva vo bolnica:-Sto pravi bebeto?Sigurno povece od mene rastura igracki!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Јун 06 2010, 11:49

Ај со среќа внука ! Нека е жива и здрава !


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пон Јун 07 2010, 10:57

Sabajle go baknuvame site maloto za rodendenot.Go prasuva brat mu :-A ti,sto ce mi kupis?-Cips!-Ooooo cips!-prasuva razocarano maloto.- I Pepsi,moze?-Moze!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Александра on Пон Јун 07 2010, 11:23

ме насмеа и ме разнежи мори сестро

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Пон Јун 07 2010, 11:43

hot sisters


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пон Јун 07 2010, 12:04

A be ,za deca zborime ne za bejbisiterki!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Пон Јун 07 2010, 12:50

toj desno sum jas


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Пон Јун 07 2010, 14:12

hot nurse напиша:Sabajle go baknuvame site maloto za rodendenot.Go prasuva brat mu :-A ti,sto ce mi kupis?-Cips!-Ooooo cips!-prasuva razocarano maloto.- I Pepsi,moze?-Moze!Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Вто Јун 08 2010, 21:16

Tato,najbrz na svetot e kursumot,neli?-Ne,spored zakonite na fizikata najbrza e svetlinata,A inaku najbrza e mislata.-Vo mojot slucaj ne,mene sporo mi doaga.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Јун 13 2010, 17:20

Мама јаде мекици на компјутер!(тоа кога ме бара некој)

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Пон Јун 14 2010, 18:13

hot nurse напиша:Мама јаде мекици на компјутер!(тоа кога ме бара некој)

I Know the feeling, Hoty...
Син ми ми вика, мамо ма.... на Владимир мајка му никогаш не му седнува на компјутер

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 23:52

I am a terrible dancer,but incredible lier.And Spiderman is a terrible lier,and incredible dancer!(ова син ми не знам што му текна)

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 23:55

- Шо ти е тоа во гаќите ? Рипче, рипче, а ?
- Рипче,рипче, ама тато има кит !
И наеднаш имаше кратка пауза во веселата атмосфера.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Александра on Пет Jул 02 2010, 22:54

Еден познат пејач се убива од емоции , и малку-малку, па го извикува моето име.
Внука ми: Тето, овој цицкото пее за тебе?
Јас: За мене, ами за кој друг (trepka ) Кога ќе пораснеш, ќе пее и за тебе.


gal

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Jул 11 2010, 09:35

- Пи на на на на на на (пичка ти матер)
- Е кење ( не кењај )
- Оном ( авион )
- Ентенпен ( Ентрепрајз)

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Jул 11 2010, 12:55

-Бајнемен(Спајдермен)свендич,крукша,пукша...А кога еднаш одамна имавме кражба на викендица и дојде полиција,се утепа од плачење за американски крофнички.Не ги бараше за себе,требало да ги послужиме цајканите со ,,донатс,,пошто така видел на филмови... zverce

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 13:17


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Саб Jул 17 2010, 23:09


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by alisa on Сре Jул 21 2010, 14:46


alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Пон Jул 26 2010, 10:23


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пон Jул 26 2010, 13:12

Овие ги знам,но секогаш ми се слатки и смешни.Забележете го едното бебушче скроз лево како цуца прст и као нешто мозга,додека другиве се смеат ко зелени paga smea Една минута преполна со позитивна енергија!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by alisa on Пет Jул 30 2010, 19:40

Кога бев мала дома чувавме мачка. И така еден ден додека ја галев јас мачката и реков:
- Мацо, мацо, многу си убава, ама тоа мустаќите...Не бива женско со мустаќи .
И од зборови поминав на дело. Ги земав ножиците и крц, крц, и ги исеков мустаќите

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот