БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Саб Мар 27 2010, 22:40

Кидман, тебе изгледа никогаш не може да ти биде досадно
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Мар 28 2010, 14:22

никогаш, баш никогаш
дури ни кога сакам малку да се излежавам и да не знам што да правам со себе
нема шанси
досадно? што е тоа? некој странски збор? треба да проверам во Вујаклија
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Мар 28 2010, 17:19

Vrednata taa
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Мар 28 2010, 17:38

ЧИЧКО ЗБУНЕТ, ШЕГИ БИЕШ ТИ СО НАС, А?

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Мар 28 2010, 17:44

Cicki te izele, od kaj ja cicko ? !!!
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Мар 28 2010, 17:49

па ја за помлад да си мислат дека си, де....

п.с. (хехе...)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Мар 28 2010, 17:51

He e smesno ama ic
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Мар 28 2010, 17:54

1:0

hihihihi...
hohohoho....
hahahaha....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Мар 28 2010, 17:59

сеа ке пишам тужба и ке се видиме на суд
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Мар 28 2010, 18:11

обџекшн сстејн
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Мар 28 2010, 18:13

и ке си имам парички многу,а ти за да преживееш
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Апр 04 2010, 11:37

Во Скопје на гости кај тете
- Денес ќе одиме на Водно!
- Јас не идам!
- Зошто миличка?
- Ќе ми се изводенат чорапчињата
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Вто Апр 06 2010, 22:20

Син ми, видно загрижен:
- Мамо, ситуацијава станува сериозна! Треба да превземеш нешто пред да биде касно! Мислам дека сестра ми полека-полека станува шмизла!!!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Сре Апр 28 2010, 11:55

- Мамо, онај Петар денес ми рече дека сум му женска. И јас го накажав на служителите!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Сре Апр 28 2010, 12:00

...taka mu treba
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Чет Апр 29 2010, 17:45

а денес Петар и рекол дека таа му е женска, а Ана му е помошник женска

луѓе, многу ми се смешни овие бисерчиња со Петар, ако сум ви досадна не пишувам веќе
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Чет Апр 29 2010, 21:07

Види го ти мочко еден, уште од сега па шврља , нашол две девојки, пих!!! Ние на негови години не знаевме ни носот да си го избришеме
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пет Мај 14 2010, 18:45

Na Veligden odime vo crkva.I na sin mi koj ima 11 godini mu velam:-Ima Gospod navistina. -Pa,normalno ti duri sega li sfati?-mi odgovori zacudeno.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Пет Мај 14 2010, 22:05

Meне мамо, сите ме сакаат. Замисли, ти да имаше таков проблем, што ќе правеше?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Саб Мај 15 2010, 22:28

Neli vremeto odi nekogas pobrzo,a nekogas pobavno?-sin mi 8 god.Koj ti go kazal toa?-Taka rekol Ajnstajn. Od kaj si cul za nego?-Od crtanite! -!!???
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Мај 16 2010, 16:40

Nastavnickata ni kaza deka FilipII imal 12 zeni!Sto ce mu bile tolku ,mozebi da mu igraat na sipka!(Aaaa,go faca pubertet)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Нед Мај 16 2010, 16:54

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Мај 16 2010, 20:26

Na testot po opstestvo vo IIIodd. sin mi odgovara kade e najrazvieno lozarstvoto vo Makedonija.-Vo TIKVARCI!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Нед Мај 16 2010, 22:53

- и денес не си ја среди фиоката?
- ама мамо, заборавив, ај ти ветувам дека утре ќе си ја суредам.
- ами утре нема да заборавиш?
- за да не заборавам, напиши ми на едно ливче.
- ами ти не знаеш да читаш
- уф... да...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пет Мај 21 2010, 22:54

A dali e bespolovo razmnozuvanje koga na zenata i pravat dete vo laboratorija? -!!!???,Pa,gledav na Will and Grace,toj ne saka zeni i taka e edinstveno mozno da rodi dete!(Aaa,ce mu zabranam da gleda Fox Life)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот