БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti on Нед Aвг 21 2011, 13:51

kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti on Нед Aвг 21 2011, 23:11

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Kako moite decki go pominaa letniot raspust...

Пишување by the nurse on Нед Сеп 04 2011, 18:01

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

I uste...

Пишување by the nurse on Нед Сеп 04 2011, 18:04

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Пон Сеп 05 2011, 13:29

ова детево горе (убав тој на мајка) чие е?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пон Сеп 05 2011, 14:04

На мама и тато smesko
Сака да биде филмаџија,за специјални ефекти... grom
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Вто Сеп 20 2011, 20:35

Ќерка ми пишува по македонски : - Маааамо.... дедо се пишува со голема или со мала буква?
а син ми итрецот - Зависи дали е дедото голем или мал
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Сре Сеп 21 2011, 19:42

син ми почна да зборува како Гарфилд
и со интонација и со финтички
јас се газам од смеење, а малата мафта со рацете и како навиена повторува - boys!!!...bjlak
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пет Сеп 23 2011, 19:07

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Вто Окт 04 2011, 11:55

- Мамо, ај да честиш
- Ајде. За што
- Си фатив женска
- пппффф... ами тогаш ти треба да честиш, зошто јас
- оти оваа е по твоја мерка - одлична ученичка е, хаахахах....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Вто Окт 04 2011, 21:12

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Чет Ное 17 2011, 23:44

-Za da se napravi dobra reklama,treba da bide kratka ,duhovita i da ima nesto vo nea sto asocira na sex.-sin mi. ripka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Дек 11 2011, 15:45

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Сре Дек 28 2011, 19:06

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Јан 15 2012, 20:20

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Дек 09 2012, 19:20

Shto si taka besen?-go prasav maloto.I'm pubertating! smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Кидман on Саб Мар 30 2013, 11:31

-Мамо ај да разговараме
-Ај
-Шо мислиш, кој да ми биде симпатија?
-Не знам мамице, тоа ти ќе си одбериш
-Ама нема кој. Никола не може, Марио не може, Леонид не може...Лука не може...Константин не може...
-Е зошто не? Ниеден не ти се бендисува?
-Абе не тоа, туку... сите ги имам затепано!(Пази го зборов - Затепано!
Мулан таа на мама)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Саб Мар 30 2013, 18:07

Koga bev mal nadimak mi bese " Slonce" kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Апр 28 2013, 11:46

Zboruvavme da gi batalime mastikite,poradi aspartamot i to...

-E toa bi go narekol shitception!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Чет Јун 20 2013, 23:41

Школски бисери од алманахот на син ми:

Главен град на Африка?
Не можам да зборам,ме боли гласот!
Умре мртов човек
Не ме нервирај,ќе те самоубијам!
Сврти право!
Не се збори со отворена уста
Во пицата има шампиони
На гладно не се јаде
Слушај како свети,до тука мириса
Цевка е шипка низ која е провлечена дупка
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот