БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Апр 17 2011, 17:51

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Александра on Сре Апр 20 2011, 00:18

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 15:57

PRRRDDDDDDD!!!!


BRRRRRBBRRRRRBBRRRRLj!!!!!!!


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 11:43

Дедото му вели на внукот:
- Брзо, скриј се, доаѓа учителот, а ти денес не отиде на школо!


На тоа внукот:
- Ти скриј се, јас сабајлево им се јавив дека си умрел.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 11:47


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Вто Мај 10 2011, 10:17

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Вто Мај 10 2011, 10:23

Ааааааа, има уште, ова е најдобрата фотографија


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Вто Мај 10 2011, 10:24

A,да... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Вто Мај 10 2011, 10:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Сре Мај 11 2011, 20:38

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Чет Јун 02 2011, 19:44

Малото на тестот по ЗО,роднински врски:
-Како се вика братот на мајката?
-Мајка ми нема брат.
-Како се вика жената на чичкото?
-Имам само тетини и тетки. iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Ииииииииии, дај пиво...

Пишување by trpe on Вто Јун 07 2011, 16:12avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Вто Јун 07 2011, 16:15

Колку е возбудливо детството кога возиш точак со километри за да им кажеш на другарите како си видел жаба kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Сре Јун 08 2011, 09:33

Многу се напредни денешниве деца...за 9-ти роденден,женски да ти подаруваат парфеми smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by trpe on Пет Јун 17 2011, 11:42

Постојат два одговора:Или детево е гладно, или е швалераш

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пет Јун 17 2011, 11:44

Сега е гладно,после ќе биде швалераш smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by zbunet on Пет Јун 17 2011, 11:46

Da se nemalo kontrola nad sebe kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by alisa on Пет Јун 24 2011, 16:00

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Пон Јун 27 2011, 11:30

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti on Нед Jул 03 2011, 12:15

Јас не видов дека овде се работи за гладен лав... trepka
Овде постои некаква друга врска која го поврзува детето со лавот...Би рекла мајчинска или родителска или заштитничка врска или едноставно љубов... trepka А што мислите вие мекичари... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Саб Aвг 06 2011, 12:02

Кога бисерчињата се претвораат во БИСЕРИ...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Чет Aвг 11 2011, 23:18

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Aвг 14 2011, 23:50

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by keti on Пет Aвг 19 2011, 19:12

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by the nurse on Нед Aвг 21 2011, 13:42

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: БИСЕРИ НА НАШИТЕ БИСЕРЧИЊА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот