РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti on Пон Јун 06 2011, 00:06

kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe on Чет Јун 09 2011, 15:02

Внимавајте да не го згрешите роденденскиот подарок оти...


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Нед Јун 12 2011, 10:58

Uopšte nije važno imaš li neuredne džepove, neurednu frizuru i domaće zadatke.
Najveća nevolja na svetu je, sine moj, imati neuredan um.
Miroslav Mika Antic
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti on Нед Јун 12 2011, 16:56

Децата се нашето најголемо богатство и треба да се бориме за нивната иднина... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Пон Јун 13 2011, 21:24

So maloto ne ocekuva nekoja intervencija vo bolnica.Na site ni e tesko...golemiot mu veli ...ne se sekiraj ke bide se vo red,PA MAMA TAKA RECE... smesko
Znam...no,dosaden si veke stopati mi go povtori toa...
Da,STO PATI... ZATOA STO TE SAKAM guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti on Пон Јун 13 2011, 22:54

А за што се работи hot nurse...за каква интервенција се работи...што му е на детето?
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti on Вто Јун 14 2011, 08:42

tarumba


Последната промена е направена од keti на Сре Фед 15 2012, 02:24. Мислењето е променето 1 пати
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Сре Јун 15 2011, 11:58

Se' e vo red...Blagodaram na prasanjeto Keti guska
Vazno...brzo zavrsi...i ke pomine...PA MAMA TAKA RECE...STO PATI smesko
Najvazno e sto koga se' zavrsi...namesto placki rece:VI BLAGODARAM NA SITE! vinozito
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti on Сре Јун 15 2011, 17:08

trepka guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Вто Јун 21 2011, 20:10

Ако не си мирен ...Марсовците ќе ја земат МАМА smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by keti on Пет Јун 24 2011, 19:34

tarumba


Последната промена е направена од keti на Сре Фед 15 2012, 02:25. Мислењето е променето 1 пати
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Саб Aвг 06 2011, 11:54

Децата секогаш ја кажуваат вистината,посебно кога возрасните ја премолчуваат
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Чет Aвг 11 2011, 23:13

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман on Нед Сеп 04 2011, 02:18

Син ми ме надрасна (убав тој на мајка), а последниве два три месеци еднаш дневно застануваме пред огледало и ги тегниме вратовите, кој е повисок.
И сега му е финта да ми вика, - Седи мала, можам бурек од глава да ти јадам!

п.с. убав тој на мајка
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet on Нед Сеп 04 2011, 11:37

Neka e zivo zdravo guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Саб Сеп 24 2011, 21:06

Najbliskite moze da te dovedat do ludnica,no nekoi dobri lugje od tamu mozat da te izvadat smesko

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Нед Сеп 25 2011, 17:36

Зошто сме такви какви што сме...поради некои работи закопани во детството


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Вто Окт 04 2011, 01:12

Мајката се сака најмногу затоа што само од нејзиниот живот детето излегува,сите други жени влегуваат и излегуваат...привремено,во животот на човекот.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by trpe on Сре Дек 14 2011, 11:50

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Чет Дек 22 2011, 21:08

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Кидман on Саб Јан 14 2012, 22:57

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Пет Фед 10 2012, 17:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by the nurse on Пон Мар 05 2012, 16:53

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by zbunet on Пон Мар 05 2012, 20:29

Епа чорба, епа оти низок стандард па ги кочиме децата да не искршат нешто или искинат zbunet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: РОДИТЕЛИ И ДЕЦА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот