Физикална терапија

Go down

Физикална терапија

Пишување by Тото on Пон Окт 26 2009, 11:29

Тука блиско до мојот град има физикална терапија и викат дека била многу здрава во физички, ментален и сентиментален поглед. Има некоа вода и топла и ладна :жеден: за бањање и пиење , а имало и добра масажа.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by Тото on Пон Окт 26 2009, 11:56

И така, јас почнав да размислувам за градење кариера (ич не знам зошто, за секое глупо занимање почнавме да го користиме американскиот израз кариера )

Учам масажа тука на Мекицте, ама многу е строго бре. Тешко се задоволаве таа легнаната. Коа ќе стенке, стенке, и на крај , извини дечко, оште требе леб да јадиш (да учиш де) :лут: :хаха:
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by Александра on Сре Окт 28 2009, 00:52

:умен:


вежбај дете, вежбај
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by zbunet on Пет Окт 30 2009, 01:01

Имав една книга за масажа. И на сред книга имаше штуро на две страници за сексуална масажа и кој ке ја отвореше одма таму се задржуваше. Е зошто ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by Александра on Сре Јан 27 2010, 00:41

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by ?????? on Пон Фед 08 2010, 19:38

мав една книга за масажа. И на сред книга имаше штуро на две страници
за сексуална масажа и кој ке ја отвореше одма таму се задржуваше. Е
зошто ?

Не верувам дека си ја давал на друг, а и да си ја давал сигурно без тие две страници

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by keti on Вто Aвг 23 2011, 17:33

ЗБОРОТ ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА МЕНЕ МЕ АСОЦИРА НА ВЕЖБАЊЕ И СПОРТУВАЊЕ... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by zbunet on Нед Дек 04 2011, 19:45

Ne odi kaj lekar kaj kogo ima najveke guzva, zatoa sto ukazuva deka e haoticen koj samo go bie glas deka e dobar kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Физикална терапија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот