Што е најважно за успешна врска?

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Саб Окт 08 2011, 19:10

Треба да се смеете заедно, а не да се смееш некому. Сам да не се самозадоволуваш туку заедно да се задоволите kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Кидман on Пон Окт 10 2011, 23:17

без разлика колку време сте заедно, жената секогаш сака да и се удвараш!
Тоа поконкретно значи, Кога таа ќе ти рече, сонцуле, душиче... Ти да не и велиш, Ај не туку ми се лигави!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Пон Окт 10 2011, 23:21

smeenje
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Кидман on Пон Окт 10 2011, 23:27

п.с. и да не и се смееш у фаца!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Вто Окт 18 2011, 14:51

Прашај ја што немала и ќе знаеш дали си за неа според тоа кое го имаш smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse on Сре Окт 19 2011, 16:04

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Вто Мар 13 2012, 20:41

Како се одржува шармот кај веќе освоена личност? Никогаш не признавај kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра on Сре Мар 14 2012, 00:33

важно е да им е важна врската на двајцата.
да имаат заеднички мотив.
понекогаш тоа е љубовта, но тоа е реткост.
потребен е заеднички интерес или обврска.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Пет Мар 30 2012, 13:36

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра on Нед Апр 01 2012, 00:11

Не е најважно, но корисно е да знаеш дека одговорот што ти треба нема да го најдеш на форум
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Нед Апр 01 2012, 02:32

Гостин напиша:Што мислите што е најважно за да имате успешна врска-брак?
...љубов...пари...секс...разбирање...или нешто друго...?
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Саб Мај 19 2012, 15:38

Ako kazuvas deka ja sakas, gavolot ke te slusne i ke ti gi izvrti zborovite za da ti rasipe rabota, zatoa sto na zborovi e jak.
Ako ljubovta ja iskazuvas na delo, gavolot nisto ne ti moze zatoa sto na delo e slab kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse on Нед Мај 20 2012, 16:36

Најважно е...црвенкапа да го исплаши волкот smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра on Сре Окт 17 2012, 23:34

црвено чадорче

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Нед Дек 16 2012, 14:32

Жената е ко ружа, ама внимавај додека ја мирисаш да не има некоја оса ил пчела внатре скриено, па носот после ќе ти стане ко бабура kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот