Што е најважно за успешна врска?

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Вто Апр 19 2011, 20:03

Abe treba da se znae koj e glaven kez

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse on Вто Апр 19 2011, 21:18

affraid

Имаш право, ѕверот и убавицата еден без друг се ништо.


Последната промена е направена од hot nurse на Чет Апр 21 2011, 11:10. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Сре Апр 20 2011, 00:45

Доколку таа сфати дека нема да најде друг таков како него оти е смотана и тој сфати дека не може воопшто друга да фати оти е смотан. kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse on Сре Апр 20 2011, 21:16

Смотаните најбрзо се смотуваат. kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 21:49

Кога ти доаѓа, ти расте возбуда и многу и’ се радуваш kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра on Чет Мај 05 2011, 20:12

врска без комуникација е без врска
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Вто Мај 17 2011, 15:20

Јазикот е побрз од умот и затоа побрзо се наоѓа со друг јазик од колку умот да најде сроден на него. smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Вто Мај 17 2011, 17:17

За успешна врска е важно, ништо да не ти биде важно...така полесно минуваш низ се'... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse on Вто Мај 17 2011, 17:26

bravo
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Вто Мај 17 2011, 17:29

kez fala guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Пет Јун 03 2011, 15:58

Koja kako ke te sfati taka i ke te primi smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Нед Јун 12 2011, 06:27

За успешна врска најважна е Љубовта... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Пет Јун 24 2011, 09:14

Ako ne ti lezi nema sto da se zamaras kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Пет Јун 24 2011, 18:54

АКО НЕ ТИ ЛЕЖИ НЕМА ШТО ДА СЕ ЗАМАРАШ kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Чет Јун 30 2011, 17:50

Cesto lugeto se zasakuvaat so tie koi im se blisku, a fantaziraat za onie koi im se daleku kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра on Чет Јун 30 2011, 21:35

да пуштите кога ќе престане да биде успешна
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Пет Jул 01 2011, 10:39

Додека сеуште владее:“ Да има куќа и пари “, љубовта сеуште ќе биде само теорија. Таа демагогија ни’ е проклетство од старите, а не наследство zbunet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Пет Jул 01 2011, 21:00

За успешна врска е најважна љубовта... jazik
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Саб Jул 02 2011, 10:48

So e razlika pomegu macka i zena? Macka ako ja ostavis kaj bogat pak ke ti se vrati kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by keti on Саб Jул 02 2011, 15:20

Ако жената ја оставиш кај богат, таму ќе си остане... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by the nurse on Саб Jул 02 2011, 20:17

Da im e interesno na dvajcata smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 11:15

Ako imate ljubov makata ve povrzuva, ako nema ljubov togas ve odvrzuva smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра on Нед Jул 03 2011, 11:34

Freedooom! FredOOOM !! ...

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 11:37

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Тото on Нед Jул 03 2011, 11:44

Кај што има must - нема freedom
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот