Чувства и емоции

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Пон Мар 14 2011, 18:07

Жената највеќе покажува чувства сперма тој кој го сака.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by Александра on Саб Мар 19 2011, 00:48

имам чувство дека немам емоции
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Пон Мај 16 2011, 22:32

Nikogas ne sum se razocaral vo licnost koja mi znacela, tuku vo sebe, kako sum mozel da bidam tolku glupav da dozvolam da mi znaci lut
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by the nurse on Чет Јун 16 2011, 19:41

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Вто Jул 05 2011, 19:45

Slusaj go vnimatelno toj vo tebe oti ako mu se prais fraer ke te sjebe kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by keti on Вто Jул 05 2011, 21:57

Вистински пријател е оној пријател на кого можеш да му се довериш во секое време, а довербата да не ја направи афоризам... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Пет Jул 08 2011, 19:35

Da mislis znaci da imas i emocii, da imas emocii znaci da preteruvas i vo dobro i vo loso kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by keti on Пет Jул 08 2011, 20:52

СЕ' ТИ Е ПРОСТЕНО... zaljub guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Сре Aвг 24 2011, 21:44

Za da te povredat necii zborovi treba da ja imaat potrebnata tezina i da ti znaci nesto toj koj gi kazuva smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by keti on Саб Aвг 27 2011, 08:39

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by keti on Саб Aвг 27 2011, 21:54

zbunet напиша:Slusaj go vnimatelno toj vo tebe oti ako mu se prais fraer ke te sjebe kez

Овој цитат треба да стои во темата "Вистина или лага"...Дали понекогаш не треба да имаме и свое мислење и гледање на работите...или секогаш треба да се потпираме на мислењето на другите околу нас? misli ...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Вто Сеп 06 2011, 00:11

Sustinskata zelba ne zgasnuva i ako redovno se ispolnuva ne obrasnuva kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by the nurse on Чет Сеп 15 2011, 10:39

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Чет Окт 13 2011, 10:35

Некогаш штркот донесуваше радост у фамилија, после поштарот, а сега трансакциска kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by Александра on Вто Окт 18 2011, 00:33

„Поезијата не е ослободување на своите емоции, туку бегство од своите емоции; таа не е израз на самиот себе туку бегство од самиот себе. Но, се разбира, само оние кои поседуваат карактер и чувства знаат што значи да сакаш да избегаш од нив.“ - Емили Дикинсон


avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by Кидман on Вто Окт 18 2011, 09:36

mmmmmmmm..... fantasticno
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Нед Апр 22 2012, 23:50

Луѓето најчесто се отвараат кога нема што да се земе smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by the nurse on Чет Мај 03 2012, 18:16

Kada smo bili mali, pretvarali smo se da plačemo dok smo ležali u krevetu da bi privukli pažnju, a sada se pravimo da spavamo, dok u tišini plačemo samo da bi izbegli pitanja.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Саб Ное 17 2012, 13:47

Душата човечка е како бел искречен ѕид, повремено по некој ќе напише по некој графит...па следува ново кречење... smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by Тото on Нед Ное 18 2012, 00:25

Каков ден - такво чувство.
Среќни се оние кои на крајот на денот заспиваат со благодарност за тоа што го имаат, а не со јад за тоа што го немаат.


Последната промена е направена од Тото на Нед Ное 18 2012, 13:08. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Нед Ное 18 2012, 01:24

Srekni sme onie koi nesto imame, ama uplaseni deka ke bideme kako tie koi nemaat kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by keti on Нед Ное 18 2012, 06:35

Среќни се само оние кои немаат страв од ништо и си го живеат својот живот, онака како што им е по волја... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by Тото on Нед Ное 18 2012, 13:10

keti напиша:Среќни се само оние кои немаат страв од ништо и си го живеат својот живот, онака како што им е по волја...


a ti, poznavas nekoj takov?
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by zbunet on Пон Ное 19 2012, 00:07

misli
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by keti on Пон Ное 19 2012, 02:06

Тото напиша:
keti напиша:Среќни се само оние кои немаат страв од ништо и си го живеат својот живот, онака како што им е по волја...


a ti, poznavas nekoj takov?

Јас не знам таков... А ти знаеш ли? ... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чувства и емоции

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот