Врска или секс ?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 15:13

Pa neka mu dade i nego malce
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse on Чет Ное 11 2010, 00:21

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Тото on Нед Ное 14 2010, 13:45

Сме виделе секс. А ова подолу е врска kez

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Чет Јун 30 2011, 17:53

Zena e kako vrzana kesa koja ako ne moze da se odvrze togas moras da zapnes i da ja skines za da ja otvoris kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by keti on Нед Jул 03 2011, 00:38

Ова што го кажа погоре е врска или секс???....... smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 11:16

Па прво е врска па после е секс kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by keti on Нед Jул 03 2011, 11:50

Во кој век живееш ти Збунет...Оди кажи му го ова на младите и ќе видиш како ќе си поминеш... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Нед Jул 03 2011, 13:22

сексот за 10 минути може да истера на виделина работи кои не си ги забележал кај другиот за 10 години
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 14:10

iznenad
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Чет Jул 07 2011, 13:10

dalas2no напиша:сексот за 10 минути може да истера на виделина работи кои не си ги забележал кај другиот за 10 години

хммм

а може и:

сексот за 10 минути може да истера на виделина работи кои не би ги забележал кај другиот за 10 години

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Чет Jул 07 2011, 14:20

A koj ceka 10 godini za da mu dae? kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Чет Jул 07 2011, 18:03

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Саб Мај 19 2012, 15:36

Zensko tesko dava, ama tesko deka ke bide odbiena ako pobara kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Кидман on Саб Мар 30 2013, 11:27

навистина мислиш така? ич не се согласувам. познавам еден кој викаше,
Со онаа ли? Па мене не ми е најден на улица...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Саб Мар 30 2013, 12:59

Znaci karakter bil kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Кидман on Саб Мар 30 2013, 14:01

Top ne go turka!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Саб Мар 30 2013, 17:59

magare
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот