Врска или секс ?

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Тото on Нед Aвг 22 2010, 11:11


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Нед Aвг 22 2010, 11:50


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Тото on Пон Aвг 23 2010, 14:52


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 12:50

Тото напиша:

се` шо лета, се` се јаде paga smea

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 13:11

Da ne pocne i nesto drugo na se sto odi...

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 13:49

младост - лудост lol!

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 14:29

Младоста асоцира на силен секс и млитава врска, староста обратно ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 14:46

се` во свое време flower

а што со оние на средина? afro

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Пет Aвг 27 2010, 16:33


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 02 2010, 23:34

Ако мажот има уште веднаш солидни сексуални односи со жената, тогаш таа ќе помисли дека нему му е само до секс, а не дека му се допаѓа и дека е привлечна и на тој начин и’ се подсмева. Ако има проблеми, тогаш таа пак ќе помисли дека не му се допаѓа и дека не е привлечна и ќе го теши надевајќи се на уште една шанса, а тој ќе мисли дека таа му се подсмева.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse on Чет Сеп 02 2010, 23:44

paga smea Ајдеее,на крај само подсмевањето ќе се запомни од сето,,онадење,,(за првото грешиш,ако е солиден сигурно му се допаѓа,барем малку.А за второто си во право,таа ќе помисли дека не му се допаѓа и ...)

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 02 2010, 23:53

прво се пупи, па цветот полека се отвара

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Пет Сеп 03 2010, 00:13

Ако жената има уште веднаш солидни сексуални односи со мажот, тогаш тој ќе помисли дека таа е секогаш и за секој спремна. Дека и` се допаѓа и дека е привлечен - тоа се подразбира по дефолт. Ако има проблеми, тогаш тој ќе помисли дека е фригидна или дека ја разочарал со неговата машкост и ќе ја замрази моментално.

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 00:17

Нема шанси да ја замрази затоа што ќе се плаши да не го збори по комшии и ќе мора да остане да се докаже, а и таа мора да стекне впечаток дека е привлечна и таа ќе остане. Значи остануваат само оние кои имаат проблем

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 00:21

dalas2no напиша:Ако жената има уште веднаш солидни сексуални односи со мажот, тогаш тој ќе помисли дека таа е секогаш и за секој спремна. Дека и` се допаѓа и дека е привлечен - тоа се подразбира по дефолт. Ако има проблеми, тогаш тој ќе помисли дека е фригидна или дека ја разочарал со неговата машкост и ќе ја замрази моментално.
Сосема се согласувам! guska

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра on Пет Сеп 03 2010, 00:23

hot nurse напиша: paga smea Ајдеее,на крај само подсмевањето ќе се запомни од сето,,онадење,,(за првото грешиш,ако е солиден сигурно му се допаѓа,барем малку.А за второто си во право,таа ќе помисли дека не му се допаѓа и ...)

и јас со тебе guska

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by trpe on Пет Сеп 03 2010, 00:24

zbunet напиша:Нема шанси да ја замрази затоа што ќе се плаши да не го збори по комшии и ќе мора да остане да се докаже, а и таа мора да стекне впечаток дека е привлечна и таа ќе остане. Значи остануваат само оние кои имаат проблем


И така со години и години ќе се докажуваат, чекај јас да ти докажам, секој ден, па два пати дневно, чекај ја да ти докажам . . .

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 00:28

Ако
при првиот разголен однос имаат проблем, тој од срам ќе мора да остане
со неа за да се докаже, а и таа ќе остане за да го стекне потребниот
впечаток дека е привлечна. Значи остануваат заедно оние кои имаат
проблем.Оп афоризам

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 00:30

trpe напиша:
zbunet напиша:Нема шанси да ја замрази затоа што ќе се плаши да не го збори по комшии и ќе мора да остане да се докаже, а и таа мора да стекне впечаток дека е привлечна и таа ќе остане. Значи остануваат само оние кои имаат проблем


И така со години и години ќе се докажуваат, чекај јас да ти докажам, секој ден, па два пати дневно, чекај ја да ти докажам . . .
Дојде Трпе и одма даде гол! paga smeaКвалитетен играч!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 00:33

Кој за што дошол, ја сум облечен

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 00:50

Па раскомоти се,таква е темава... trepka

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 01:16


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 10:09

kez Ах,може вака да праиме муабет...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 11:31
_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 14:39

kezО,ова е голиот каубој!Читав дека се тужи сега со некоја гола каубојка што му ја копирала идејата...И нормално,жена почнала да заработува повеќе од него flower

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Врска или секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот