Првиот впечаток

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Чет 18 Ное - 22:29

И треба, од толку светла што блештат kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Чет 18 Ное - 23:06


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Чет 18 Ное - 23:13

Ете, кој не може да се снајде тука? kez Шо ќе му улично светло?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by keti on Пет 19 Ное - 16:06


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Пет 19 Ное - 17:35

обожавам први впечатоци.
тие се како светкава шарена фолија.
понекогаш, тоа е најдобриот дел од бомбончето flowerАлександра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Пет 19 Ное - 18:08

Не знам каков прв впечаток оставам,но кога мене нечиј лик кој прв пат го гледам ми се чини познат...и чувствувам чудна поврзаност,знам дека тој човек/жена ќе има некакво влијание во мојот живот... и скоро никогаш не сум се излажала.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Сре 1 Дек - 18:11
_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Чет 6 Јан - 19:45

Првиот впечаток е како кога купуваш обувки : Да се удобни, да одговара цената и сакаш да се квалитетни.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Пет 7 Јан - 17:03

Првиот впечаток од зимското утро ми е дека е се`уште полноќ budenje

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by fragola on Нед 9 Јан - 10:40

Skoro site seriski ubijci i monstrumi, na prv vpecatok deluvale mirni, tivki i povleceni.

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Нед 16 Јан - 12:46

И насмевката кон саканата личност се скиселува со текот на времето.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Нед 16 Јан - 12:54

особено кога ќе се видам во огледало и си речам, мила моја, отиде и ти јабана

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Нед 6 Мар - 2:02

Жена посакува човек кој е забавен, интелигентен и шармантен за потоа да може да го обвинува дека тие особини ги злоупотребува.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман on Нед 6 Мар - 9:01

Маж сака жена забавна, интелигентна, шармантна за потоа да може да ја обвинува дека тие особини ги злоупотребува jazik

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Нед 6 Мар - 9:29

Тие што обвинуваат(без разлика, маж или жена) се незабавни,неинтелигентни и нешармантни. strumfeta

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман on Нед 6 Мар - 11:32

i tie sto ne sfakjaat sala isto taka strumfeta

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Пет 3 Јун - 17:15

За да кажеш дека нечие нешто е добро, треба да го препознаваш, а за да го препознаеш треба да бидеш сличен на него. smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Пет 3 Јун - 19:51


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Чет 1 Сеп - 13:25

‎"Daj mi!" kako toa grubo zvuci. " Ajde be, sto cekas?!", e ova e veke i bezobrazno kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Пет 2 Сеп - 0:08

Лојалноста не се исплаќа,безобразлукот скоро секогаш

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман on Пон 5 Сеп - 13:34

Ма дај Хоти не заебавај, не си во право. На крај секогаш се почитуваат вистинските вредности.

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Пон 5 Сеп - 14:09

На крај,да...со сите почести.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Вто 27 Сеп - 19:13

Ne se srami da bides onoj koj ne si, koga si go baraat kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман on Саб 1 Окт - 8:07

Некои луѓе си прават филм во главата и толку се соживуваат во него, што се убедени дека е така навистинаеве на пример Јас

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Пет 14 Окт - 13:47

Кон кого животот многу немал милост, не се надевај многу дека од него ќе ја добиеш smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот