Првиот впечаток

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 17:06

Баш сега зборевме со колешките каде треба прво да се гледа kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 17:19

I ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by ?????? on Саб Сеп 04 2010, 17:27

најчесто оставам прв впечаток на кретен, па вториот впечаток пробувам да го попрам ама не секогаш е успешно.
hot nurse i ceka

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 17:46

Па во очи и меѓу нозе...и да слушаш што збори,ако е глуп на прв впечаток,глуп е kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 18:09

И најважното да има нешто,некоја искра во очи што ќе те привлече flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 19:23

Naocari so magnet - vredi da se pomisli na ovoj izum ili bar da se upotrebi vi reklama

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 19:55

Тие што носат наочари,си бараат некој исто таков за да кога ќе се бакнуваат да си кажат:-Живели! kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 19:58

Вежбам бакнеж преку очи , а обично реакцијата е „ Срам да ти е “

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by ?????? on Саб Сеп 04 2010, 20:00

zbunet напиша:Вежбам бакнеж преку очи , а обично реакцијата е „ Срам да ти е “
paga smea kez paga smea paga smea
тоа е обично ама има и ретки случаи каде што може и двете страни да профитираат kez

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 20:19

Ako im se pogodi pogledot

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 21:05

hot nurse напиша:Тие што носат наочари,си бараат некој исто таков за да кога ќе се бакнуваат да си кажат:-Живели! kez

а мор си ги вадам очилата кога се бакнуваме

(оти инаку ќе ми ги измрси)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 23:08

zbunet напиша:Ako im se pogodi pogledot
Најважно е да се погоди погледот(во исто време)А не,те видов,ти не ме виде,ти ме виде,јас појма сум немала...и отишол возот kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Нед Сеп 05 2010, 00:12

кога ќе ме стаписа со првиот впечаток, тој секогаш вели дека не е така како што изгледа lol!
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by keti on Нед Сеп 05 2010, 13:12

А тие што носат леќи имаа голема предност, зошто имаа и поголем избор... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by keti on Нед Сеп 05 2010, 13:15

Ова беше реплика на коментарот на hot nurse:
"Тие што носат наочари,си бараат некој исто таков за да кога ќе се бакнуваат да си кажат:-Живели! "
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Пон Сеп 06 2010, 09:55

И јас и маж ми носиме и наочари и леќи,па кога како... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Вто Сеп 07 2010, 14:32

утрово изгледаше како да е за долги ракави,ама се излажав
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Скок

Пишување by trpe on Сре Сеп 08 2010, 14:48

Првиот впечаток е дека девојката се подготвува за скок во вода...


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Пон Окт 04 2010, 12:16

Интелигенцијата повеќе не се мери со коефициент, туку со евра.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Чет Окт 07 2010, 14:10

Size may not matter. But at the end of the day, the longest gets the most bush.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 00:02

се срамам кога ќе откријам дека нечии постапки погрешно сум ги проценила
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Саб Окт 16 2010, 23:17

Знам дека ова веќе сум го кажал, но работам каде ме лажат и сакал - неќел, стекнав претчувство кој ме лаже. За жал повеќето лажат и тие кои се љубезни имаат некоја корист иначе не би биле такви.
Често не им дозволувам да се зближат со мене затоа што бре смрдат на покварено.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Нед Окт 17 2010, 01:57

за оние кои најдолго сум ги сакала, при првите средби сум си велела: „со овој? бог да чува... нема шанси!“
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Чет Ное 18 2010, 22:55

На жените цело време им се вклучени долгите светла за да ја заслепат околината со која се разминуваат.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Чет Ное 18 2010, 23:20

Не збори така kezЌе чујат ,,оние,,ќе исклучат улични светла!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот