Првиот впечаток

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Тото on Пет Окт 14 2011, 22:46

Јас имав впечаток дека таа во животот нема видено поарен од мене.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Нед Окт 30 2011, 10:58

Ne' ima dodeka ne' ima, a potoa kako nikogas da ne' nemalo kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Тото on Чет Ное 10 2011, 21:22

Сликата на личната карта ретко оди во корист на првиот впечаток.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by trpe on Пон Ное 28 2011, 11:37

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Дали ќе биде унапредена девојкава?

Пишување by trpe on Сре Ное 30 2011, 17:02

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 11:25

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Сре Јан 11 2012, 14:19

Izbrisi vetuvanja, veruvaj samo na toa sto go drzis vo raka kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Чет Јан 12 2012, 17:23

Tokmu taka kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Чет Јан 12 2012, 20:01

Од далеку изгледа така, но од блиску може да видиш кака kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Сре Јан 25 2012, 19:27secret...kiss..read...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Сре Јан 25 2012, 20:47

Ja vidov samo Tutankamon, eba kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Нед Јан 29 2012, 02:39

кога некој ќе ти каже, не верувај што ќе ти кажуваат за мене, значи дека неговиот прв впечаток е дека ти си најсмотан од сите што ги сретнал пред тебе
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Нед Јан 29 2012, 14:27

“Бакнуваај ме, кога сите ти велат, Немој! kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Кидман on Нед Јан 29 2012, 19:25

арно и рече
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Чет Фед 02 2012, 10:55

Кога некој ти се прави смотан,уствари сака да те одмота... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Сре Фед 22 2012, 13:20

Нема поглупав одговор од соговорник кој ќе ти рече: „ Замини ако не ти се допаѓа“. Затоа замини си од него kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Александра on Чет Мар 08 2012, 00:52

prviot vpecatok e kako prvata ljubov - zaborava nema,
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Вто Јун 05 2012, 20:46

Razlikata vo vrednosta na lugeto se meri spored toa kako se odnesuvaat so drugite smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Тото on Саб Ное 24 2012, 02:03

На првиот училиштен ден , наставничката им ја пратила на сите родители следната порака:

„Ако Вие ветите дека нема да верувате во се што ќе ви кажат децата дека се случува овде во школото, јас ви ветувам дека нема да верувам се што ќе ми кажат децата дека се случува кај вас дома.“
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 13:13

Abe prviot najveke go pamtat iako najmalce go bivalo kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by the nurse on Саб Јун 08 2013, 19:05

Првите впечатоци и вторите мисли – најточни.

~Анри Бодриралар ~
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Првиот впечаток

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот