Мој роден град

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Мој роден град

Пишување by zbunet on Нед Окт 16 2011, 10:49

smeenje
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мој роден град

Пишување by zbunet on Пет Ное 04 2011, 21:42

Rasposlano zolto lisje kako kosa od plavusa. Goli drvja pred nas gordo stojat kako goli zeni kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мој роден град

Пишување by Тото on Саб Ное 05 2011, 01:03

Гостин напиша:Кога повторно би сте се родиле, во кој македонски град би сакале да биде тоа ?

Струмца
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мој роден град

Пишување by zbunet on Саб Мај 19 2012, 15:30

Niz gradov cesto mozat da se sretnat faci koi so izrazot velat: " Site vie ste seljaci, a ja ne sum od tuka" kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мој роден град

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот