Моќност

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Моќност

Пишување by Александра on Нед Јан 16 2011, 14:41

колку и да и` ја цени, факт е дека нејзината е една од многуте, а една ластовичка не ја прави пролетта koj
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Пон Фед 21 2011, 16:00

Кој со шарм напаѓа, сам во дупка упаѓа.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Чет Мар 10 2011, 09:51

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Кидман on Чет Мар 10 2011, 10:06

zbunet напиша:Кој со шарм напаѓа, сам во дупка упаѓа.

ma jok - kurtuluva od odzemanje vozacka
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 08:35

Nerabotni denovi se teski za onie na pozicija zatoa sto doma se opozicija smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Чет Мај 05 2011, 12:03

Dolores Cannon – Nova zemlja, frekvencije, vanzemaljci, kako se transformirati


Intervju s Dolores Cannon.

Dolores Cannon je istraživač prošlih života i psihoterapeutkinja koja liječi svoje pacijente kroz hipnozu. Specijalizirala se za „Izgubljeno Znanje“. Njezini korijeni rada s hipnozom počinju već 1960.-te god. Za terapiju prošlih života specijalizirala se davne 1979. Njena saznanja više su nego fascinantna...............


http://2012-transformacijasvijesti.com/opcenito/dolores-cannon-nova-zemlja-frekvencije-vanzemaljci-kako-se-transformirati/
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Чет Јун 09 2011, 22:57

Od site povici najglasen e povikot na prirodata... za u WC na primer ajde be
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Вто Јун 21 2011, 08:15

zbunet напиша:Моќ е кога саканата на раце ја носиш кон креветот во најодалечената соба.

Е ова е навистина моќ...Збунет, дали си ти толку моќен... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Јун 21 2011, 10:00

Sreka ne ziveam vo zamok kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Сре Јун 22 2011, 08:26

А кој го вели тоа???... Види малку подобро...
kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Сре Јун 22 2011, 08:27

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Сре Jул 06 2011, 08:41

Nasekade okolu nas ima znaci koi bi mozele mnogu da ni' pomognat vo zivotot, ama aj idi pa razberi gi kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Сре Jул 06 2011, 12:07

kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Чет Jул 07 2011, 09:50

Времето низ векови ме научило дека кога го следам внатрешниот глас секогаш правилно постапувам... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Александра on Чет Jул 07 2011, 18:01

моќноста се мери со коњски сили

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Чет Jул 07 2011, 23:52

Тоа што ми е дарено само мене ми е дарено затоа што го користам само за добри цели... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Пет Jул 08 2011, 21:09

Ви подарив 10 мои слики со наслов "Апстрактна трансформација во 10 нивоа, од ниво 1 - 10"...кои ги објавив во темата"Ваши дела уметност без граници" и ве поздравувам до следното видување после годишниот одмор... trepka guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Пет Jул 08 2011, 21:45

guska backa vinozito
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Jул 26 2011, 09:06

Umot go koristi minatoto za da pravi asocijacija zaradi orientacija kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто Jул 26 2011, 15:31

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Пон Aвг 15 2011, 13:04

Koga ke ja dostignes celta veke ne ti izgleda tolku vazna i koga ke ja presmetas cenata ispaga deka si mozel da si kupis i poubavi raboti kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by keti on Вто Aвг 16 2011, 10:13

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Тото on Вто Aвг 16 2011, 11:44

zbunet напиша:Koga ke ja dostignes celta veke ne ti izgleda tolku vazna i koga ke ja presmetas cenata ispaga deka si mozel da si kupis i poubavi raboti

Koga ke ja fatis Jenifer Aniston ke si reces pu bre, sum mozel i Andjelina Dzoli , a moze i Bred Pit
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Сеп 06 2011, 00:16

Ako padne moras da ja povtoruvas postapkata i ednas mora da ostane kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто Сеп 13 2011, 00:07

Моќта на интернетот е неверојатна и ...застрашувачка


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот