Моќност

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто Aвг 10 2010, 16:15

Онаму каде што има многу паметни што поседуваат пари и контрола,државата цвета.Само некој нека ми каже каде е тоа? flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Сре Aвг 25 2010, 15:35

Ни ја сопреле водата на цела населба, цел ден нема, све това на клоци, се усмрдев
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Александра on Чет Aвг 26 2010, 14:08

Мојата моќност е отприлика 0,01 коњска сила.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 00:21

Моќ е да го спознаеш женското срце и да владееш со него
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто Сеп 14 2010, 00:25

zbunet напиша:Моќ е да го спознаеш женското срце и да владееш со него
Да знаеш дека е така,прво спознај го...за владеење малкумина успеале. trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 00:28

Се’ што било утнато кај Адам било поправено кај Ева. Така викаат феминистките.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Саб Сеп 18 2010, 18:35

,,Оние што победуваат,како и да живеат,никогаш не се срамат од тоа,,-Николо Макијавели
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Александра on Пон Сеп 20 2010, 20:05

и кога правиш нешто и кога не правиш ништо, некој се радува а некој се лути.
значи, имаш моќ со самото тоа што постоиш kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Пон Сеп 20 2010, 21:38

МОЌНО! guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Александра on Пон Сеп 27 2010, 00:45

Страшна е моќноста на некои луѓе. Имаат демонски шарм што разоружува. Ќе те натераат да се соблечеш гол на пладне на плоштад само за да ги задоволиш нивните каприци. И кога ќе го срозиш своето достоинство на нула, само ќе се насмевнат со презир и ќе ти свртат грб.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 14:09

Моќ значи пари. Парите ти обезбедуваат моќ да сексаш кого сакаш, а тие што велат дека не би сакале секс со тебе тоа е оти не би ти паднало на памет да им побараш
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто Окт 05 2010, 15:03

zbunet напиша:Моќ значи пари. Парите ти обезбедуваат моќ да сексаш кого сакаш, а тие што велат дека не би сакале секс со тебе тоа е оти не би ти паднало на памет да им побараш
Не знам колку е моќно да знаеш дека е некој со тебе поради пари,а те гледа гадливо!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 15:08

Се’ е навика. Кога оној вампирон од плејбој може да го сакаат 6 жени кои можат и внуки да му бидат.

Во стереотипните женски описи за солиден фраер никогаш не се пропушта да се спомне дека има и пари.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто Окт 05 2010, 15:16

Види сега, парите се ...за да се трошат.И да се живее нормално,а оној вампирон од Плејбој може само да се слика,девојчињата околу него кој знае кој ги работи
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 15:19

Затоа тие го работат и ич не му смета. И да не може ќе го лигават и гњават. А прашање е дали не може од едноставна причина што можеби е природно надарен, а можеби е до дел од медицината која сеуште не е обелоденета
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто Окт 05 2010, 15:29

Па, се прават некои работи на тие вампирите во Холивуд,што се за болни луѓе,а на овие здрави им се прават третмани за враќање на биолошкиот часовник.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 15:35

Абе недомаќини, да не знаат ајварче да направат до 02 h наутро ? Абе тоа е доживљај !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by trpe on Пет Окт 15 2010, 13:59

Моќност е ако сте во состојба да искршите чоколадо на парчиња со сопствени раце, а потоа да изедете само едно парченце.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Кидман on Пет Окт 15 2010, 14:02

trpe напиша:Моќност е ако сте во состојба да искршите чоколадо на парчиња со сопствени раце, а потоа да изедете само едно парченце.

оооооо.....тоа ни Чак Норис не го може
шо ти е тебе? да не си луд???
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Пет Окт 15 2010, 15:56

Кидман напиша:
trpe напиша:Моќност е ако сте во состојба да искршите чоколадо на парчиња со сопствени раце, а потоа да изедете само едно парченце.

оооооо.....тоа ни Чак Норис не го може
шо ти е тебе? да не си луд???
Можеби јас сум луда или моќна,кога тоа го можам без проблем. kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Кидман on Пет Окт 15 2010, 16:12

oooo mighty Hoty
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by trpe on Пет Окт 15 2010, 16:15

Значи сепак имало некој што е помоќен и од Чак Норис

Браво за тебе кога можеш така!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Кидман on Пет Окт 15 2010, 16:18

У ствари, моќност е да отвориш чоколадо (шо им го донеле гостите на децата) и цело да го излапаш, без око да ти трепне, њами њами...
е шо, Хоти, ти можеш така?
ај признај си сега пред сите!!!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Пет Окт 15 2010, 17:12

Кидман напиша:У ствари, моќност е да отвориш чоколадо (шо им го донеле гостите на децата) и цело да го излапаш, без око да ти трепне, њами њами...
е шо, Хоти, ти можеш така?
ај признај си сега пред сите!!!
paga smea E за тоа ,не сум моќна.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Пон Ное 01 2010, 11:43

Парите и моќта се најлошиот начин да си ги поправиш комплексите, затоа што тие можат да те одведат само во лудило.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот