Моќност

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Пет Окт 14 2011, 13:41

Се говори за вистина, а се практикува лага. Безвредното се прикажува како вредно со богати бои, а вредното е сиво и безвредно. Значи чудата постојат kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Нед Окт 16 2011, 09:25

Се' додека не престанеш да се бориш...се' е возможно.

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто Ное 01 2011, 12:02

За успех во животот се потребни познанства и пари, но не погрешни познанства и малку пари smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Сре Ное 02 2011, 17:18

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Пон Мај 21 2012, 19:48

Ako naucime kako da gi prepoznavame volcite vo jagneska koza, nema poveke da bideme crvenkapi kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот