Моќност

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Моќност

Пишување by ?????? on Сре 7 Окт - 21:29

Кога би биле моќни , со сите потребни ресурси и се да ви биде достапно , што би направиле ?
Дали можеш да станеш доволно моќен преку ноќ ?

Black Knight

Powered by: MySpace Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by ?????? on Сре 7 Окт - 22:39

ЈАС ИМАМ МОЌ, ДА НЕ СПИЈАМ ЦЕЛА НОЌ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Сре 7 Окт - 23:29

Па по шприцер кога ќе си легнам, често ме тера на мочање преку ноќ.

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Александра on Вто 13 Окт - 12:11

Самата помисла да поседувам апсолутна моќ ми е страшна. Ако се изнервирам, ќе направам лом и после ќе ми биде жал, ама предоцна и за мене и за вас :тајфун:

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто 13 Окт - 14:19

Koga bi bil moken ke im pomagam na zivotnite protiv lugeto

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by trpe on Пон 18 Јан - 21:25

Сега сум моќен, сега сум Супермен


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Сре 3 Фед - 12:13

Bi im dal kamsik na zenite i zakon slobodno da tepaat po mazite i da vidiime dali ke bidat poarni sto tolku se falat.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by trpe on Пет 26 Мар - 19:23

Едно е сигурно! Кога би имал некоја посебна моќ, многу работи би сменил. На подобдо се разбира

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Чет 1 Апр - 9:35

не би дозволил ниедна чешма на светот да капе

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by alisa on Пет 2 Апр - 18:37

Човекот никогаш не треба да ја потценува својата моќ ако сака да се промени.

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто 1 Јун - 19:11

Site ke gi napraam gresnicki i nema da ima vise posteni

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто 1 Јун - 22:44

Posle nema da ti bide interesno,nema da ti se saka...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто 1 Јун - 23:12

A vaka ne znam koja kakva e oti site isto zborat deka ne se takvi

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто 1 Јун - 23:17

Ne slusaj sto zborat,gledaj sto praat

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Пон 7 Јун - 11:11

Кога би имал моќ би направил секој втор да го утепа гром за да не можат да викаат „ Втор си ми “.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Пон 7 Јун - 11:16


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Нед 13 Јун - 0:40

Кога би бил моќен какви се сегашните моќници сета моја моќ би ја употребил да ги направам немоќни како што и тие ја употребувааат својата моќ да ме направат немоќен.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Нед 13 Јун - 0:50

guska palce

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто 3 Aвг - 16:41

Цитирано од една феминистка „ Кога би била моќна, секое глупо женско би го претворила во машко “


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто 3 Aвг - 16:46

paga smea Ма немој , па да не се мачи како нас,а?

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто 3 Aвг - 16:49

Ма дај, заинат да се зборело така. А она се зачуди оти долго се смеев, а таа беше сериозна

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто 3 Aвг - 17:01

Ова нема врска со темава,но ме потсети кога на една родителска мал дел од родителите не можеа да сфатат што треба да направат,и упорно прашуваа глупости!!!???Наставничката на крај рече:-Сите го гледаме истиот филм,но некои се смеат, а некои плачат!Не можев да не се изнасмеам.После ме искараа, зошто сум и дала поддршка на таа ,,цинична кучка,,!!!???А нејзе и ќутеа!!!??? zbunet

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто 3 Aвг - 17:14


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by the nurse on Вто 3 Aвг - 17:30

Еј,ова као вицот со мајмунот.Сакам,ама многу тепаш! affraid

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by zbunet on Вто 10 Aвг - 13:36

Секоја будала смета дека моќ значи пари и контрола, секој паметен се чувствува како будала затоа што на време не го сватил тоа.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Моќност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот