Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola on Нед Фед 28 2010, 21:18


fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пет Мар 05 2010, 09:21

сакам да молчам

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Саб Мар 06 2010, 03:06

сакам да те бакнам

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Чет Мар 11 2010, 14:45


Додуше и’ викам да
донесам помлада да ја одмени малку, а она : - Може, ама само во
кујна. А ја : - Ти ма, прво влезе у кујна или у кревет ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пет Мар 12 2010, 10:40

оти е гребаторче прва класа

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Саб Мар 13 2010, 17:38

нити си толку млад,
нити сум јас толку згодна
ама
еве толку многу те сакам


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Сре Мар 17 2010, 14:03

без твога осмјеха, живот је љут

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola on Пет Мар 19 2010, 18:14


fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пет Мар 19 2010, 18:47

Март е убав месец
и ланскиот ...
и тој пред него...
Март е стварно убав месец

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Саб Мар 20 2010, 00:39

... многу си комплицирана

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Нед Мар 21 2010, 17:01

Затоа што не бараш да ти го повторувам тоа по десет пати на ден како да траело само додека го кажувам.

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Чет Мар 25 2010, 08:23

тиии... бре..... да не се разбирало од пмс...
а бе миличко, ништо страшно.... најобичен пмс...

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Саб Мар 27 2010, 18:01

Ти си срце моооооје,
ја сам твооооје...

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Пет Апр 02 2010, 17:17затоа што кандиса вака да се маскираме за Априлијада

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Пон Апр 05 2010, 20:15

... бегај подалеку, оти јас сум отровно јаболкоАлександра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Вто Апр 06 2010, 19:59

куче си
и тоа касапско

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Сре Апр 07 2010, 22:51

Zatoa sto nema pozence zenstveno zence

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Чет Апр 08 2010, 14:33

затоа што преслатко се смееш,

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Нед Апр 11 2010, 12:17

затоа што ми го поправи мобилниот

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Нед Апр 25 2010, 22:08

Највеќе те сакам кога забораваш која си и на преставата која имаш за себе.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Сре Апр 28 2010, 12:16

зашто ми даваш чувство на сигурност и заштита

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti on Сре Апр 28 2010, 15:32

Затоа што правиш да се чувствувам посебна...и никогаш не ме критикуваш кога правам грешки...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Чет Апр 29 2010, 17:39

судбина ми била, затоа

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Сре Мај 05 2010, 00:02

zaradi tvoeto puppy dog face

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Сре Мај 05 2010, 14:24

Денес те сакам,а утре не, ја така не играм. Целосно те сакам дури и кога ми се чиниш удрена со мокра чорапа.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот