Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Нед Ное 13 2011, 18:25

I`m nearer to you than yourself to yourself
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 17:04

Ne mozes od mene da baras mislenje dali nesto dobro ti stoi dodeka gi imam ovie oci koi velat deka se' ubavo ti stoi smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Пон Мај 14 2012, 17:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Нед Дек 16 2012, 14:30

Некогаш си велев: „ Ај уште една како тебе, нека има за резерва“. Ама друга таква како тебе нема, нема шанси да се најде, единственa си kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Саб Јан 05 2013, 15:16

Можам да изигравам будала поради тебе, но немој да ме третираш како таков.
Мислам, стварно нема смисла ne raboti
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti on Нед Јан 06 2013, 00:21

Na kogo ti ova mu go velis Toto? ... Na zbunetiot li? ... misli
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Нед Јан 06 2013, 00:36

keti напиша:Na kogo ti ova mu go velis Toto? ... Na zbunetiot li? ... misli

Овој коментар морам да си го зачувам, бидејќи е вистински бисер. Не бисер, кристална топка.
Ах, Кети, простено нека тие од Бога и од мене. amin

п.с. А името на збунетиот, не спомнувај го напразно bidi umen
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 14:37

paga smea smeenje
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Сре Јан 09 2013, 19:26

Nedostaje mi nasa ljubav...NE DOSTA JE!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti on Саб Јан 12 2013, 22:29

Te sakam ... i sakam da ti kazam ... te sakam ... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Саб Фед 16 2013, 00:23

Лалињата се црвени, исто и розите, не ти купив поклон за Валентајн зашто бех с'с козите.
- И.М.Димоски
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti on Вто Фед 26 2013, 02:03

Тото бре а овците на кого му ги остави да ги чува! ... Остај ти тоа Валентајнот! ... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Саб Мај 25 2013, 18:11

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јун 01 2013, 09:49

Тука сум smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Lucifer on Пет Jул 12 2013, 03:21

Не можев да замислам дека ова ќе не снајде. Ланска година во ова време бегавме еден од друг, а сега не можеме да издржиме еден без друг. Љубов моја, те сакам повеќе од што можеш да замислиш и секогаш ќе те сакам без разлика на случувањата со и околу нас.
avatar
Lucifer


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јан 11 2014, 19:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот