Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti on Пет Jул 22 2011, 11:17

Многу нешта сакам да ти кажам...ама секако ти ми ги читаш мислите и не ми се потребни зборови... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti on Саб Jул 23 2011, 15:38

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Aвг 06 2011, 14:45

Ако и’ кажеш на жена дека ја сакаш значи дека во неа имаш доверба повеќе од хирург кој треба да те оперира kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Aвг 06 2011, 14:49

Ако замине, но сепак вели дека те сака значи заминува затоа што премногу те сака и не може ни денар да спечали така kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Сре Aвг 24 2011, 18:39

ја мислам кај да е ќе попушти
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Чет Сеп 15 2011, 12:08

Ако некоја ти се допаѓа, а таа не знае, не и’ кажувај - нека пати, а нема да знае зошто kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Чет Сеп 15 2011, 17:11

Копнеам да ти се џитнам, се’ од мене да фрлам, врз kez тебе да паднам.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Чет Сеп 15 2011, 22:38

Eu desejo tu... sladoled
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Чет Сеп 15 2011, 22:58

lambendo
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пет Сеп 23 2011, 11:01

Високо на бината моето срце ја пее песната за тебе, а подолу е и придружниот вокал kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Нед Сеп 25 2011, 17:52

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пон Сеп 26 2011, 22:32

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Чет Сеп 29 2011, 13:19

Твоите усни некогаш имаат вкус на јагода, некогаш на мед. Но не знам зошто тогаш посакувам и смоква или слива kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пон Окт 03 2011, 17:29

E nema celo vreme po tvoe! kez

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Сре Окт 05 2011, 09:03

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Сре Окт 05 2011, 11:31

ЗАХИР
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Сре Окт 19 2011, 18:43

Ти, која ми го скрши срцето! Знаеш ли со колку жени морав да спијам за да те преболам?! kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Сре Окт 19 2011, 18:55

Aorist...ubo si pisal smesko


Последната промена е направена од hot nurse на Чет Окт 20 2011, 15:56. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Чет Окт 20 2011, 12:58

hot nurse напиша:Aorist...ubo di pisal

на кој јазик е ова??
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Чет Окт 20 2011, 15:59

Sorry,edna bukva kolku menuva seti se

Македонскиот аорист го градат само свршените глаголи.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Пон Окт 24 2011, 23:53

Не тагувај, не лути се и не грижи се: еден ден ќе се појави тој што го сонуваш и ќе те однесе на својот ....
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Вто Окт 25 2011, 15:50

Не очекувај од мене лигавење на муабет, затоа што лигите ги чувам кога ќе те пробам jazik
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Сре Окт 26 2011, 08:30

...mu rece jazikot na sladoledot sladoled
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Вто Ное 08 2011, 14:31

Мило ми е што сум избраниот затоа што само ангелот може да бира smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот