Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 01:08

Коа ќе збеснеш тигрица не ти е рамна и морам да признам дека по малу и ме плашиш.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti on Саб Jул 17 2010, 01:39


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Нед Jул 18 2010, 11:52

Don't worry, be happy, I'll always be around backa

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Нед Jул 18 2010, 12:28

ич да не те боли igrac

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:07

Која си ја сакам, таа си ја ...трпам

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пон Jул 19 2010, 23:15

Кидман напиша:'cos yo ma man


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пон Jул 19 2010, 23:16


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Пет Aвг 06 2010, 11:23

...Затоа што толку ми одговараш интелектуално,да тоа не е нормално zaljub(за другото не кажувам,ќе покажам)

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Саб Aвг 07 2010, 16:46

зашто си ѓубре покварено
и ако не знаеш да се носиш со шалите, тогаш да не ги правиш, оти после на крај излегува од играчка плачка
и јас ако можам да попуштам, можеш и ти, што дека си машко, да ти ебем тоа машко
и нема шанси сега да ти попуштам, мајмун еден скапан
и нема поголем инаетчија од тебе да се роди
и скарана ти сум за секогаш
и ич те неќам веќе

(ова со викање се чита, поточно со дерење ко ненормална)


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Саб Aвг 07 2010, 16:47

Кидман напиша:'cos yo ma manОВА НЕ СЕ ВАЖИ!!!!

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Emily on Пон Aвг 09 2010, 22:56

TE SAKAM I TI SI ZNAES ZOSTO

Emily


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Сре Aвг 11 2010, 10:20

Затоа што ми го разубави утрото...мммммм.........


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Чет Aвг 12 2010, 21:15

Нема да ти делам совети.
Ти си знаеш како е најдобро за тебе
Само немој да го обвинуваш после животот дека не ти пружил шанси кога ги пропушташ заради инаетот.

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пет Aвг 20 2010, 08:06

Ти си мој мајстор за пољупце

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Нед Aвг 22 2010, 11:05

затоа што ти си мојот питон


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Сре Aвг 25 2010, 11:12

“ Те сакам“ е субјективен израз затоа што ги сакаме луѓето онолку колку
знаеме, но често во реалноста испаѓа дека треба да се замени со друг .

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? on Сре Aвг 25 2010, 11:55

oti sakam da te sakam

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Сре Aвг 25 2010, 20:31


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Чет Aвг 26 2010, 20:23

...forever

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Пет Aвг 27 2010, 13:01

те сакам ... и сакам да ти кажам ... уф, ... ова... ахам .. ало... женска ... па покажи малку знаци на живот, мајка му стара.


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пон Aвг 30 2010, 19:58


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Вто Aвг 31 2010, 17:27


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Чет Сеп 02 2010, 16:13

Nit me volis,nit me drugom dajes kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пон Сеп 13 2010, 13:30

Коа ли еднаш ќе се пернеме без никакви грижи ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пон Сеп 13 2010, 15:44

Не си оди од мене оти ако ти текне да се вратиш нема да го најдеш тоа што го остави какво си беше

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот