Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Пет Јун 25 2010, 15:07

Те сакам зошто си циник.Твојот цинизам го сече мојот оптимизам,ама сепак ТЕ САААААКАААМ!И затоа што секогаш успеваш да ми измамиш насмевка!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 00:39

Кога би ти кажал што се’ би сакал да ти правам, ти би реагирала и затоа не ме влечи за јазик
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 00:42

paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 00:45

Оти ти треба сакање и откако ќе те изнасакам оти сум сакамен нема да можеш да издржиш и ќе избегаш од мене
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Саб Јун 26 2010, 00:49

zbunet напиша:Кога би ти кажал што се’ би сакал да ти правам, ти би реагирала и затоа не ме влечи за јазик

bas sega gledav film so eden seriski ubiec help affraid pale


lol!
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 00:50

Абе,се утепа од фалење.Јас колку што знам спајдермен не може женска да фати... guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 00:51

Па коа никој не му текнува морам сам да се задоволам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 00:54

E pa kako Jack Mevosek.Ja baral ljubovta vo zenite,detalno i bukvalno affraid , lol!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 00:56

Ooooo backa
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 01:02

Ovaka izgledaat koga gi unistuvam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 01:06

Auuuu,zivi gi jades? smeenje
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Саб Јун 26 2010, 01:10

Gi garniram prvo

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Јун 26 2010, 01:13

A,so meze moze! flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Пон Јун 28 2010, 15:14

Fala ti srce! guska Me vrati 20 godini nanazad...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пон Jул 05 2010, 12:28

oti si grebatorce
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Пон Jул 05 2010, 21:51

Toto loves Dorothy

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 20:06

Колку повеќе те сакам толку помалку време имаш за мене и некои мангупки приметија и ме закачкаат оти ме гледаат сам.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Пет Jул 09 2010, 23:57

не знаат што ги чека lol!

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Саб Jул 10 2010, 00:37

Бре,бре овој многу опасен бил smeenje Интересно,се повеќе дознаваме за тебе iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Нед Jул 11 2010, 09:42

'cos yo ma man

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Нед Jул 11 2010, 14:40

има една убава песна од балашевич
се вика, Много ми значи то

https://www.youtube.com/watch?v=jtfmSQy7Nus
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра on Нед Jул 11 2010, 14:57

ТСИСДТК...
отворен ти е патентот !

другите нема да ти кажат оти само сеир гледаат trac
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото on Сре Jул 14 2010, 15:27

Зашто си една страчка цепидлачка histericna neumen kula
Но, џабе ти се сите финти и мани. Пак ќе те сакам. Е така да си знаеш. За инает ма, ќе те сакам!

vrv
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse on Сре Jул 14 2010, 15:46

Зошто,nothing compares 2u!Па,сфати како сакаш!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман on Пет Jул 16 2010, 00:38

ТСИСДТК...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот