Провокација

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Чет Aвг 05 2010, 19:39

i te kako moze. Nekomu ako nekoja faka oko e dovolno i e da kaze i "dobro utro" ...ma ni toa ne mora, za posle da cuvstvuva progonet

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Чет Aвг 05 2010, 20:49

Па,твоето око фаќа...а таа појма нема trepka

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Пет Aвг 06 2010, 00:23

Па тако некако му доџе

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Чет Aвг 19 2010, 20:43

Со ништо не можеш до толку да испровоцираш некого колку со тоа ако имаш свое мислење.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 14:02

некој провокацијата ја сфаќа како стимулација, а некој како навреда

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 14:12

Zavisi kade stimulira

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 14:16

хехе...

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 14:21


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 14:29

леле affraid ова ти е смешно?
колку секунди можеш да издржиш ваква провокација? strav

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 14:30

Постојат особи кои нон-стоп вака ме мачат

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 14:43

kez gal

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 12:53

Со самоволие и ароганција се обидува да прикрие недостаток на интелигенција

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Нед Сеп 05 2010, 16:29

Ништо не вади толку од такт колку кога некој ти ги вади зборовите од контекст

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Чет Сеп 09 2010, 16:13

Навредите од оние кои не ме познаваат,јас си ги сметам за комплименти flower

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Пет Сеп 24 2010, 00:09

Како настанува недоразбирање ? Кога тој ненамерно ќе го погреши местото до каде можат да одат, а таа ќе помисли дека е намерно.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Пет Сеп 24 2010, 00:14

affraidПа таа обично е свесна што прави,а тој не баш...затоа испаѓа така trepka

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Пет Сеп 24 2010, 00:28

Обична ненамерност

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Пет Сеп 24 2010, 01:06

кога ќе ја однесе во локал каде што обично оди неговата бивша со другарките trepka

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Александра on Сре Сеп 29 2010, 21:50

секоја провокација има цел.

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Кидман on Саб Окт 02 2010, 09:07

Ocuvaj me od mudrosti koja ne place,
filozofije koja se ne smeje, i velicine
koja se ne klanja pred decom.
Halil Dzubran

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 19:51


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Сре Окт 13 2010, 15:05

Многумина тежнеат кон легачки работи и се плашат да се задишат, а од друга страна се фалат со маратонски и напорни сексови.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Сре Окт 13 2010, 15:14

paga smea Ти за политичарите ли збориш?Викаат дека и за тоа не ги бивало,само тие што се онадат со нив ќе поглумат малце.П.С.Да не ги заборавам олигарсите! Само фалбата им останала.Не знаат жените кај им се акаат. trepka

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by zbunet on Сре Окт 13 2010, 15:15

I ne samo za niv

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by the nurse on Сре Окт 13 2010, 15:18

Да, има такви и во обичен народ. smesko Или за некој конкретно сакаш да кажеш? trac

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Провокација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот